PRADDY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

PRADDY

Producent: Praddy

Praddy to wiodący portugalski producent mebli do celów kontraktowych, urodzony i wychowany w mieście o wielowiekowej najbogatszej historii w rzemiośle i produkcji mebli w Portugalii.

Dziedziczy pasję i know-how wielu minionych pokoleń i wierzy w kreatywność spośród tych, którzy jeszcze nie przyjdą, Praddy ma na celu rozszerzenie i wzmocnienie tej kultury na całym świecie.

Wartości Praddy: Sukces

Będąc obszarem projektu, naszą podstawową działalnością, naszym głównym celem jest dostarczanie naszym profesjonalnym klientom najlepszych narzędzi do osiągnąć sukces. Nasze studio pracuje na pełny etat, realizując projekty i pomagając w osiągnięciu zamierzonego celu.

Wartości Praddy: Zaufanie

Podstawą każdej relacji, czy to biznesowej, czy osobistej, jest zaufanie. Nasi klienci składają swoje marzenia w nasze ręce, robimy wszystko, aby dotrzymać słowa i nigdy, przenigdy nie zawieść zobowiązania.

Wartości Praddy: Pasja

Wkładamy całe serce w każdy wysiłek, który uważamy za naszą największą gwarancję poświęcenia i zaangażowanie.

Wartości Praddy: Poprawa

Doskonałość nie istnieje, ale to nie jest wystarczający powód, aby do niej nie dążyć. Dążenie do doskonałości i jakości było naszą drogą od pierwszego dnia, od naszych produktów do naszych usług, nieustannie oceniamy naszą pracę, aby prawidłowo się rozwijać.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek