PPPATTERN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 186 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 186 elementów

PPPATTERN

Producent: PPPattern

PPPattern to pierwsza marka poświęcona włoskiej kreatywności seryjnej: niedroga kreatywność z innowacyjnym i specyficznym włoskim akcentem, skoncentrowana na wysokiej jakości produkcji i rzemiośle.

PPPattern produkuje tapety (na tradycyjnym podłożu lub repozycjonowalnym kleju PVC) oraz EDO – Everyday Design Objects: opracowują swoje wzory w różne formaty, zarówno innowacyjne, jak i tradycyjne.

Urodzony pod koniec 2018 roku z myślą o oferowaniu różnorodnych produktów - tapet/plakatów oraz designerskiej papeterii i przedmiotów do wystroju domu - dzięki wyłącznemu wkładowi więcej ponad 40 włoskich twórców / artystów z różnych dziedzin: street art, ilustracja, infografika, kierownictwo artystyczne, sztuka cyfrowa, komiksy, projektowanie, architektura.

Firma wyszukuje młode talenty poprzez otwarte rozmowy i promuje okazje do wspólnego rozwoju kulturalnego.

PPPattern prosi starannie wyselekcjonowanych młodych włoskich artystów/kreatyków/profesjonalistów o zaprojektowanie wyłącznie oryginalnych wzorów. Zamieniają takie wzory w produkty do dekoracji domów, biur i wszelkiego rodzaju przestrzeni.

Strategia dystrybucji PPPattern obejmuje zarówno kanały cyfrowe (sklepy internetowe i partnerstwa z portalami), jak i kanały fizyczne (sklepy koncepcyjne/projektowe, księgarnie). Firma ta jest również w stanie zaprojektować i wyprodukować kolekcje ad hoc pod konkretne potrzeby klienta w logice biznesowej B2B (np.: zeszyty z różnymi rękodzielniczymi oprawami, tapety na zamówienie, różnego rodzaju pokrycia, nowe wzory dedykowane miejscom i tematom).PPPattern jest popowy, kolorowy, praktyczny, mind&made in Italy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek