POTOCCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 187 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 187 elementów

POTOCCO

Producent: Potocco

Włoska kreatywność, tradycje rzemieślnicze i międzynarodowe powołanie to cechy wyróżniające Potocco, rodzinną firmę założoną w 1919 roku przez Domenico Potocco w Manzano (Udine). Z małego warsztatu rzemieślniczego zajmującego się produkcją krzeseł, Potocco przez lata ewoluowało, przekształcając się w dużą rzeczywistość przemysłową, specjalizującą się w tworzeniu mebli domowych i kontraktowych, dostosowanych zarówno do środowisk wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Historia doskonałości, która obejmuje cały XX wiek¸ na ścieżce wzrostu, która, od naszego udziału w pierwszych targach Salone del Mobile jako partnera założycielskiego, doprowadziła Potocco do współpracy z ważnymi międzynarodowymi firmami projektowymi i osiągnięcia dla siebie ważnego rolę w historii doskonałości Made in Italy. Prowadzona dzisiaj przez Antonino Potocco, wspomagana przez córki Alice i Mariannę, piąte pokolenie rodziny, firma jest obecna na całym świecie dzięki solidnej i rozległej sieci dystrybutorów oraz niedawnemu otwarciu Potocco USA i Potocco Podziały Azji i Pacyfiku. Dziedzictwo tradycji rzemieślniczej naszej firmy pozwoliło Potocco przez lata połączyć zalety nowoczesnej produkcji seryjnej ze starannymi detalami typowymi dla procesów ręcznych. Po stuletniej historii firma nadal zarządza wewnętrznie wszystkimi etapami produkcji, w tym najdelikatniejszymi, od ręcznego tkania po obróbkę drewna i różnych innych materiałów. Idealne małżeństwo, w którym tradycja i innowacja spotykają się, aby zagwarantować najwyższe standardy jakości i zaspokoić każdą potrzebę klienta poprzez największe dostosowanie. Podstawą są drobiazgowe badania, które zaczynają się już od prototypów, fundamentalny krok w tworzeniu produktów, pozwalający nam testować, zmieniać i doskonalić je, aby za każdym razem uzyskać najlepszy wynik. Każdy produkt jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, monitorowany na każdym etapie, a na koniec szyty na miarę jak garnitur szyty na miarę. Badania, dobór najlepszych materiałów, ale przede wszystkim pasja do tej pracy, sprawiają, że każda kreacja Potocco jest wyjątkowa w doskonałej mieszance

krawiectwa, eksperymentowania i jakości. Propozycje Potocco mają na celu zarówno wyposażenie kontraktowe, jak i domowe.

Głęboki i nierozerwalny związek firmy ze światem wyposażenia projektowego znajduje kolejny wyraz w tym sektorze, do którego sukcesu przyczynia się zdolność naszej firmy do tworzenia konkretnych i wysoce zindywidualizowane rozwiązania w różnych obszarach planowania projektu. Wzmocnione know-how i doświadczeniem zdobytym podczas prawie stuletniej działalności charakteryzującej się stałym szacunkiem do badań technologicznych i projektowania, projekty kontraktowe Potocco obejmują pełen zakres działań, od gościnności po przestrzenie korporacyjne, od handlu detalicznego po marynarkę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek