PORTAPIVOT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PORTAPIVOT

Producent: Portapivot

Portapivot to marka drzwi belgijskiej firmy ANYWAY, specjalizującej się w projektowaniu i produkcji podnoszonych drzwi wewnętrznych oraz garderób. Założone w 1995 roku drzwi ANYWAY wyróżniają się na międzynarodowej scenie już w swoich początkach, odnosząc niezwykły sukces na rynku i wśród odbiorców, o czym świadczą liczne nagrody za wzornictwo zdobyte na przestrzeni lat. Aby nadążyć za wysiłkami projektowymi i produkcyjnymi wynikającymi z takiego sukcesu, w 2007 roku firma stworzyła markę Portapivot na rynek międzynarodowy, aby oferować niestandardowe, wszechstronne i wysokiej jakości produkty. Marka oferuje drzwi wewnętrzne, ścianki działowe, garderoby na wymiar, które są łatwe w montażu i dostarczane z zestawem do samodzielnego montażu, obejmującym opatentowane przez firmę wykończenie i niewidoczne zawiasy. Deweloperzy projektu w Portapivot, pod kierownictwem dyrektora generalnego Rudi Dries, przywiązują szczególną wagę do funkcjonalności produktu, jego bezproblemowej instalacji i konserwacji, a dopiero potem zwracają uwagę na jego estetykę. To do części projektowej należy ukrycie wszystkich technicznych części, z pozornie prostymi liniami z minimalistycznym i współczesnym nastrojem. Produkty Portapivot otrzymały różne wyróżnienia i nagrody. Wśród nich wyróżnienie specjalne na A+ Awards 2016, które nastąpiło bezpośrednio po udziale marki w IDA (Design Awards Silver Winner) oraz w European Product Design Awards. Nie brakowało również wyróżnień na Red Dot Design Award oraz Iconic Award w kategorii Innovative Interior.

Zawiasy, szyny i zestaw do samodzielnego montażu firmy Portapivot Sercem katalogu Portapivot jest system zawiasów, prowadnice i samodzielny montaż zestaw. Takie systemy odniosły sukces marki, dzięki czemu wyróżnia się wśród innych firm z tego samego sektora. Opatentowany system zawiasów Stealth Pivot jest punktem zwrotnym ze względu na swoją prostotę, lekkość i estetykę wykonania. Dzięki kompaktowej konstrukcji zawiasy samozamykające Stealth Pivot XL i Stealth Pivot NL do drzwi obrotowych można zamontować na dowolnych drzwiach, są niewidoczne i nie wymagają konserwacji. Takie zawiasy mogą utrzymać drzwi obrotowe do 150 kg i są wyposażone w sprężyny gazowe do cichego domykania. System przesuwny Slideaway 6530 jest wyposażony w aluminiowe anodowane wykończenie, aluminiową szynę, którą można zamontować na ścianie lub suficie, oraz aluminiowy anodowany profil drzwi, który można wykończyć wybranym materiałem, który można pozyskać lokalnie dostawca. Dostępne wykończenia to srebrny, czarny i brązowy. Zestawy do samodzielnego montażu wyposażone są we wszystkie niezbędne instrukcje techniczne zapewniające prawidłowy montaż. Ponadto zestawy do drzwi na wymiar umożliwiają dostosowanie drzwi i ścianek działowych do każdego miejsca przeznaczenia. Zawiasy obrotowe, szyny, listwy, okucia i akcesoria do montażu dostarczane są wraz z zestawem praktycznych, czytelnych wskazówek, przemyślanych z myślą o uproszczeniu montażu produktu.

Drzwi przesuwne i obrotowe o minimalistycznym designie Obok prowadnic System przesuwny 6530, drzwi obrotowe to flagowy produkt w ofercie Portapivot. Szczególnie godne uwagi są drzwi obrotowe Portapivot 6530, wyposażone w zawias Stealth Pivot, zapewniający szybki montaż. Wykończenie i jego minimalistyczny design można uzupełnić dowolnym rodzajem bezpiecznego szkła o grubości 6,8 mm. Istnieje możliwość ozdobienia drzwi aluminiowymi profilami kratowymi, które można nakleić na szybę, co daje nieskończenie wiele możliwości dekoracyjnych.

Portapivot 5045 charakteryzuje się aluminiową listwą o wymiarach 50x45mm wyposażoną w niewidoczne zawiasy Stealth Pivot i może być wykończona z wybranym materiałem spośród MDF, Resopal Massiv, HI-MACS, Corian, szkła lakierowanego lub lustrzanego lub ceramiki. Szkło Portapivot może pochwalić smukłą i wyrafinowaną konstrukcję, która jest w stanie uwydatnić naturalne światło w każdym środowisku. Drzwi dostępne są w trzech różnych kolorach anodowanych, mądrze dobranych z przeszkleniem, które może osiągnąć grubość 10 mm. Również w tym przypadku zastosowanie patentu Stealth Pivot pozwala zmaksymalizować wartość estetyczną konstrukcji, która wygląda jak fluktuacja w przestrzeni, dla zamierzonej gry świateł, która dodaje wartość otaczającej przestrzeni.

Wewnętrzne ścianki działowe i opatrunek typu walk-in pokoje od PortapivotPortapivot nadają kształt przestrzeniom minimalistycznym, eleganckim i funkcjonalnym, w którym każdy element jest odpowiednio umiejscowiony, nie wyglądając na trywialne i powierzchowne. Idealnie pasuje do domów prywatnych, przestrzeni biurowych lub nowoczesnych przestrzeni coworkingowych, pomysły belgijskiej marki sprawdzają się szczególnie, gdy celem jest stworzenie przestrzeni bez użycia ściany do oddzielenia jej od reszty pomieszczenia. Przegrody wewnętrzne Portapivot są zgodne z tą samą filozofią, która jest podstawą drzwi, czyli profilem 35x30 mm wykonanym z anodowanego aluminium o minimalistycznym designie, który można uzupełnić panelami wykonanymi ze szkła lub dowolnego materiału, który można w pełni dostosować. Przegrody wewnętrzne Portapivot 3530 można łączyć zarówno z drzwiami przesuwnymi, jak i obrotowymi i są dostępne w wykończeniu srebrnym, czarnym i brązowym.

System modułowy Dress Wall umożliwia tworzenie garderób na miarę, dzięki elastycznemu wyborowi materiały wykończeniowe. Elementy są zredukowane do minimum, a minimalistyczne i eleganckie linie płynnie komponują się z resztą produktów z firmowego katalogu. Dress Wall można zamontować na ścianie lub suficie w celu stworzenia przegrody. Konstrukcja z anodyzowanego aluminium posiada regulowane wsporniki półek ze stali nierdzewnej i może być uzupełniona półkami ze szkła hartowanego lub drewna oraz szufladami, które można ustawiać w stosy według własnego uznania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek