PONTAROLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PONTAROLO

Producent: Pontarolo

PONTAROLO ENGINEERING Spa to firma należąca do grupy kapitałowej zajmującej się budownictwem od ponad 50 lat. Narodziła się na małym i dynamicznym obszarze – włoskiej prowincji Pordenone – iz biegiem lat rozwijała się stopniowo, ale systematycznie. Podstawowym obszarem działalności firmy są badania i rozwój nowych technologii dla budownictwa, które jako pierwsze znajdują zastosowanie na własnych budowach. Będąc samą firmą budowlaną, Pontarolo Engineering Spa jest w stanie w pełni docenić potrzeby i problemy branży budowlanej. Łącząc bogate doświadczenie w branży budowlanej z najbardziej zaawansowaną technologią, firma jest w stanie zaoferować projektantom i wykonawcom szeroką gamę innowacyjnych produktów wytwarzanych według najwyższych standardów jakości, które doskonalą tradycyjne systemy budowlane pod kątem wymagań prawnych podążając za trendami rozwojowymi w branży. Pontarolo Engineering jest dynamiczną firmą, stworzoną przez wysoce zmotywowany zespół ekspertów, która przez lata otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia, które są dowodem sukcesu i wysokiego uznania, jakie jej produkty zdobyły na międzynarodowym poziomie. Wdrażana strategia firmy dotyczy ciągłego rozwoju nowych pomysłów, ich weryfikacji poprzez badania i testy oraz wytwarzania i doskonalenia własnych produktów

krótko mówiąc zajmuje się badaniami stosowanymi. Siła firmy tkwi w łączeniu „badań i zastosowań” samych badań, oprócz zdolności do zwiększania wartości aktywów poprzez patentowanie (produkty firmy są certyfikowane w wielu krajach i chronione patentami na całym świecie). poziom), rozwój know-how, ekspansję na rynki zagraniczne oraz szkolenie wysoko wykwalifikowanej kadry. Po podbiciu rynku włoskiego Pontarolo Engineering Spa rozpoczęło eksport do Hiszpanii, Portugalii, Francji, Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemiec oraz krajów spoza UE, takich jak Kanada, Stany Zjednoczone, Meksyk, Rosja, Australia i Nowa Zelandia. Firma została zarejestrowana zgodnie z normą UNI EN ISO 9001:2008 przez jednostkę certyfikującą ICMQ Spa z Mediolanu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek