POMD'OR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów

POMD'OR

Producent: Pomd'Or

Pomd'or powstał w Barcelonie w 1974 roku jako producent szklanych przedmiotów dla optyków. Później ewoluował w kierunku produkcji szkła do dekoracji

wazony, szklane koraliki, klamki...

W połowie lat 80-tych pomd'or postanowił połączyć metal i szkło, tworząc pierwszą kolekcję akcesoriów i z czasem specjalizując się w łazience akcesoria.

Wraz z premierą kolekcji Kubic w połowie lat 90-tych pomd'or odnotował ogromny wzrost zarówno w kraju jak i za granicą.

W 2009 roku Industrias Cosmic SA przejął produkcję i sprzedaż pomd'oru w celu pozycjonowania go jako wiodąca marka luksusu i elegancji. Operacja ta jest wynikiem sojuszu ROCA-COSMIC, aby połączyć synergię i stać się światowym liderem w branży akcesoriów ściennych, akcesoriów wolnostojących i mebli.

Obecnie na całym świecie jest około 1400 sklepów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek