PLEXWOOD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

PLEXWOOD

Producent: Plexwood

Plexwood to okleina do wnętrz, skomponowana z drewna o słojach czołowych oraz z okleiną słojową, która nadaje produktowi wyraźną liniową strukturę. Plexwood jest dostępny w 12 produktach, używany do podłóg, ścian, sufitów, klatek schodowych, mebli, logo i wielu innych zastosowań koncepcyjnych. Drewno o ziarnach wierzchołkowych, jeden z głównych składników Plexwood, jest twardsze niż zwykłe drewno cięte, dzięki czemu produkty Plexwood nadają się do zastosowań o dużym natężeniu ruchu.

Plexwood jest używany w pomieszczeniach biurowych, handlu, edukacji i służbie zdrowia. Plexwood jest produkowany z drewna produkcyjnego pozyskiwanego z lasów posiadających kwalifikacje w zakresie zrównoważonego zarządzania (takich jak LEED i BREEAM).

W naszej produkcji nie używamy kleju na bazie formaldehydu ani lotnych związków organicznych (LZO). Panele są dostępne z podłożem z niskoemisyjnej płyty MDF E1, sklejki, ognioodpornej płyty MDF, bez dodatku formaldehydu MDF i wielu innych. Możliwe są różnice w grubości i rozmiarze.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek