PLANIUM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PLANIUM

Producent: Planium

Badania i innowacje w połączeniu z przemysłowym know-how dają początek powierzchniom Planium, FLOORS i WALL COATINGS.

Dbałość o estetykę wykończeń, jakość i możliwość recyklingu materiałów, funkcjonalność i ekologiczność instalacji troskę, jaką Planium poświęca swoim produktom.

Metal, który jest zaginany, aby pokryć i upiększyć pomieszczenia, jest surowcem i podstawowym materiałem realizowanych i możliwych do zrealizowania projektów. Jest to jeden z najstarszych, naturalnych materiałów nadających się do recyklingu, ale jest również współczesny dla doskonałości, odpowiedni do podkreślenia form środowisk miejskich.

Metal. Jest to element różnych cech, które Planium wybiera, aby tworzyć ekskluzywne i emocjonalne przestrzenie architektoniczne, podłogi i ściany, które są wyjątkowe i spersonalizowane.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek