PLANCKER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PLANCKER

Producent: Plancker

PLANCKER to holenderska firma specjalizująca się w sidingu z odzysku, starego drewna o wartości historycznej, której nie można w żaden sposób podrobić. PLANCKER podróżuje po całym świecie w poszukiwaniu takich miejsc jak dawne tory kolejowe, kiedyś w pięknym lesie dębowym, czy drewniane stodoły zanurzone w naturze przez dziesięciolecia i współpracuje z lokalnymi społecznościami, które nie tylko pomagają przy demontażu, ale także w dawaniu tego typu drewna kolejne dobre nowe życie.

W ten sposób każdy z produktów PLANCKER opowiada swoją własną historię

na przykład Barnwood Toronto, które zostało naznaczone przez czas w górach na północ od Toronto: nie tylko podmuchy wiatru i deszczu sprawiły, że w ciągu kilkudziesięciu lat drewno stało się produktem wysokiej jakości, ale także ekstremalne zmiany temperatur, które występują między latem a zimą.

Ciągle rosnąca kolekcja składa się z ponad 30 gatunków drewna, każdy z swoją własną historię, a celem PLANCKER jest zachowanie i odzyskiwanie tych historycznych lasów oraz przeprowadzanie z nimi niezwykłych projektów, a wszystko to w celu stworzenia bardziej zrównoważonego stylu życia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek