PLAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

PLAN

Producent: Plan

Seria PLAN to minimalistyczny design uwielbiany przez współczesnych dekoratorów wnętrz. Wszystkie drzwi są idealnie zlicowane ze ścianą: od drzwi na zawiasach po obrotowe, od drzwi narożnych po zamknięcia techniczne.

Każdy produkt stanowi rozwiązanie spełniające najróżniejsze potrzeby projektowe i można go dostosować pod względem wymiarów i wykończenia, aby zagwarantować ekskluzywny efekt dla każdego wnętrza.

Wysokiej jakości materiały, pomalowane ramy aluminiowe, niepowtarzalne dodatki, a także szeroka gama skoordynowanych produktów sprawiają, że ta kolekcja jest wyjątkowa.

Możemy zapewnić naszym klientom szeroki wachlarz usług : pomoc techniczną zarówno przy układaniu ościeżnic jak i montażu drzwi gwarantujących doskonały efekt końcowy lub usługę montażu pod klucz.

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom zarówno we Włoszech jak i za granicą

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek