PIVA GROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PIVA GROUP

Producent: Piva Group

Firma, którą mamy przyjemność zaprezentować jest ważną i dynamiczną firmą przemysłową z siedzibą we Włoszech. Od lat 80-tych oferuje klientom nowoczesne, elastyczne maszyny produkcyjne, kreatywne wzornictwo od samego początku każdego projektu oraz wyjątkową jakość swoich produktów, które również otrzymują znak CE zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi naszych czasów.

Przedsiębiorczość, zaangażowanie i poświęcenie oraz bliskie relacje między rodziną Piva a zarządzaniem na poziomie biznesowym i osobistym sprawiły, że Piva Group SpA jest tym, czym jest dzisiaj: solidną firmą, która produkuje ramy aluminiowe i PCV dla sektora prefabrykatów modułowych ( modułowe jednostki mieszkalne, jednostki izolowane, boksy prefabrykowane itp.), do domów mobilnych i bungalowów oraz do budynków mieszkalnych. Dywizja Mondial Infissi™ produkuje również warstwowe panele izolacyjne dla sektora budownictwa przemysłowego (budynki przemysłowe, przemysłowe izolacje akustyczne), podczas gdy dywizja Pannelli System™ obsługuje wiele innych sektorów w świecie inżynierii zakładów przemysłowych.

Powierzchnia produkcyjna znajduje się we Włoszech w dzielnicy przemysłowej o powierzchni 100 000 metrów kwadratowych w Roncanova di Gazzo Veronese, w prowincji Werona

jest to „serce firmy”, gdzie cały wkład jest kierowany i gdzie znajduje się główna siedziba. Inne zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 30 000 metrów kwadratowych znajdują się w Salamance, w środkowej Hiszpanii, gdzie od 2004 roku produkowane są ramy aluminiowe i PCV.

Piva Group SpA posiada oddziały i eksportuje swoje produkty w całej Europie i na całym świecie. Jej całkowity łączny obrót wynosi około 100 milionów euro. Grupa spodziewa się dalszego rozwoju poprzez badania i rozwój nowych produktów, również dla nowych rynków wschodzących.

Misją Grupy Piva jest uzyskanie wszystkich najlepszych certyfikatów dla wszystkich swoich produktów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek