PIKKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

PIKKA

Producent: Pikka

PIKKA to słoweńska marka, pomysł i linia produkcyjna architektów z RAKETA, Katjušy Kranjc Kuhar i Roka Kuhara, wypuszczona na orbitę, aby wprowadzić w życie nowe, fascynujące projekty. Ich rozległe doświadczenie w tworzeniu pięknie funkcjonalnych obiektów i przestrzeni przejawia się we wszystkim, co robią – wnosząc piękno i użyteczność do środowisk, w których zamieszkujemy oraz rzeczy, które zarówno podziwiamy, jak i pragniemy. Pierwszym wykonawcą serii marki PIKKA jest FAMILIA CIRCULUM, miejsce na to, co niezbędne, wyrzeźbione z uwodzicielskiej materialności, przestrzeń, która po prostu emanuje funkcjonalną elegancją i wysublimowaną użytecznością.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek