PIERMARIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

PIERMARIA

Producent: Piermaria

Piermaria urodziła się w 1983 roku w Montellabate w Pesaro i na przestrzeni lat firma osiągnęła znaczący rozwój w produkcji wygodnych i nowocześnie zaprojektowanych siedzeń i akcesoriów meblowych. Każdy egzemplarz ma dobrze zdefiniowaną użyteczność i rozbudowaną funkcjonalność. Jakość i trwałość elementów to absolutnie niepodważalne cechy, ponieważ kreacje opierają się na procesach projektowania, tworzenia i dystrybucji z dbałością o każdy szczegół.

Kolekcja Piermaria Piermaria przedstawia nową kolekcję ONE COLLECTION 2020, która powstała we współpracy z projektant Luca Roccadadria, postać, która dzięki współpracy z wielkimi włoskimi firmami z branży meblarskiej, wnętrzarskiej i projektowej, mierzy się z międzynarodową sceną designu. Nienaganny design, będący efektem skrupulatnej pracy projektowej, powierzonej młodemu projektantowi, który również w tej kolekcji wyróżnia się wyrafinowanymi kształtami i łączonymi materiałami. Dodatki do wyposażenia, personalizacji, zdefiniowania przestrzeni Twojego domu w wyjątkowy, rozpoznawalny, wyrazisty sposób. W tej kolekcji, stworzonej jako uzupełnienie znanych już kolekcji ONE COLLECTION, odnajdujemy ten sam charakter, który należy do wszystkich produktów marki Piermaria: współczesność, transwersalność, piękno, jakość wykonania i kunszt wykonania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek