PIAZZETTA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 207 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 207 elementów

PIAZZETTA

Producent: Piazzetta

Piazzetta projektuje ekskluzywne rozwiązania w zakresie ogrzewania domowego od 1960 roku. Historia firmy to historia włoskiej pasji rzemieślniczej zrodzonej u podnóża historycznego miasta Asolo. Piazzetta postrzega kominki i piece jako bohaterów współczesnego życia oraz jako połączenie technologii i estetyki. Historia Grupy Piazzetta to historia ludzi pełnych pasji i determinacji, którzy wspólnie pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami grzewczymi. Od lat 60. Grupa stała się wiarygodną firmą, która zatrudnia pracowników zajmujących się badaniami i rozwojem, produkcją, logistyką i zarządzaniem. Celem Piazzetta jest oferowanie szerokiej gamy pieców, kominków i wykończeń, które pozwolą konsumentom wybrać produkty najlepiej odpowiadające ich estetyce i potrzebom.

Piazzetta: piece na drewno, pellet lub gazPiece Piazzetta to połączenie wyrafinowanego designu, kunsztu, i technologia zgodna z duchem czasu, utrzymywana przez wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości. Piece na pellet są bardzo wydajne i praktyczne w użytkowaniu. Dzięki szerokiej gamie standardowego wyposażenia nadają się do wielu różnych kontekstów i stanowią ważną alternatywę ogrzewania. Wśród kolekcji pieców na pellet Piazzetta, Prestige oferuje doskonałą wydajność cieplną i wyjątkowy komfort. Jednocześnie Premium jest przeznaczony do ogrzewania pojedynczych pomieszczeń lub całych domów, spełniając różne potrzeby przy zróżnicowanych rozwiązaniach projektowych. Piece opalane drewnem Piazzetta pozwalają konsumentom znaleźć idealne rozwiązania, które maksymalizują wydajność i oferują niskie zużycie energii. Ekstremalna praktyczność i wysoce wydajny palenisko charakteryzują piece gazowe Piazzetta.

Kominki Piazzetta: od wykończeń po kominki Ekskluzywne, ręcznie wykonane wykończenia z gliny lub szlachetnej majoliki wyróżniają kolekcje kominków Piazzetta, które są funkcjonalne, wydajne i estetycznie wyrafinowane. Ręczna produkcja w połączeniu ze starannymi badaniami stylistycznymi, technologią, designem i sztuką ożywia kominki o hipnotyzującym pięknie. Różne rodzaje okładzin z majoliki gwarantują unikalne i innowacyjne rozwiązania, dzięki szerokiej gamie kolorów, wykończeń i mieszanek gliny. Są ręcznie robione i zdobione, aby tchnąć życie w naprawdę wyjątkowe produkty.

Kominki mogą wykorzystywać jako paliwo pellet lub drewno. Składające się z monobloków i insertów można je łączyć z szeroką gamą okładzin majolikowych, tworząc spersonalizowane przedmioty. Kominki na pelet mogą rozprowadzać ciepło na różne sposoby, aby zapewnić maksymalny komfort i wydajność w każdej sytuacji. Wymuszona wentylacja zapewnia równomierne ogrzewanie od podłogi do sufitu. Kominki na drewno przeznaczone są do ogrzewania z konwekcją naturalną. Mogą korzystać z innych systemów grzewczych: wymuszonej wentylacji z Multifuoco® i Multifuoco® System Plus lub Thermo do ogrzewania grzejników, a nawet wody do celów sanitarnych. Piazzetta oferuje również gamę kotłów, które można łatwo zainstalować w dowolnym systemie, zapewniając wysoką wydajność.

Historia pieców i kominków Piazzetta Historia Piazzetta rozpoczęła się w latach 60-tych, kiedy Domenico Piazzetta założył firmę, która początkowo specjalizowała się w produkcji elementów cementowych. Już w 1969 roku stworzył pierwsze cementowe palenisko z żeliwnym kominkiem. Od tego czasu powstają nowe projekty, aby kominek stał się prawdziwym centrum domu i codziennego życia. Badania i innowacje poczyniły postępy w połowie lat 70., kiedy narodził się dział marmuru w celu produkcji cennych okładzin, a pierwszy stalowy monoblok został wyprodukowany przy użyciu opatentowanego systemu Multifuoco®. Lata 80. charakteryzowały się rozwojem Systemu Multifuoco® i narodzinami działu ceramiki. Lata 90. pędziły w szybkim tempie dzięki: patentowi Aluker, rewolucyjnemu materiałowi, który poprawia spalanie i rozpraszanie ciepła

Stubotto Kam, pierwszy kominek-piec z majoliki

kolekcja i Veneziani z cennymi okładzinami z majoliki

oraz wysokowydajny piec na pellet o niskim zużyciu P940. Wraz z nadejściem nowego stulecia powstała marka Piazzetta Design, aby oferować wyjątkowe i ekskluzywne kominki o drobiazgowym rzemiośle i wyrafinowanej doskonałości. W tym samym czasie firma stworzyła kominki Panoramic, wzbogacając ogień o wysoki design. Multifuoco System Plus, zaprojektowany do elektronicznego zarządzania wentylacją pieców opalanych drewnem, oznaczony w 2013 roku. Kolekcje pieców na pellet Prestige, Premium i Trend zostały opracowane w 2016 roku, łącząc technologię i ekskluzywny promienny design Majoliki. W 2018 roku powstała pierwsza linia kominków Wall Flush, łącząca elegancki design z silnym naciskiem na innowacyjność. Linia Infinity Plus pojawiła się rok później

jej piece hybrydowe ogrzewają drewnem i pelletem jedno pomieszczenie lub cały dom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek