PIAVAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 173 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 173 elementów

PIAVAL

Producent: Piaval

Jakość leży u podstaw wizji Piaval, podczas gdy specjalistyczna wiedza branżowa i wielka dbałość pozostają niezbędne. Ta filozofia zawsze naznaczała działalność Piaval od momentu jej powstania. Z małego warsztatu założonego w 1919 roku Piaval ewoluował z wnikliwością, wytrwałością i pasją. Dziś rozwija się jako dynamiczne i nowoczesne przedsiębiorstwo, specjalizujące się w produkcji krzeseł, foteli, sof i stołów do użytku kontraktowego i dedykowane rynkom międzynarodowym. Jej projekty rodzą się we współpracy ze znanymi projektantami i są wynikiem nieustannych poszukiwań pod względem formy, ergonomii i wzornictwa. Piaval wyraża zasadniczą naturę Made in Italy, produkowanego w sercu włoskiej dzielnicy krzeseł

Piaval oferuje sektorowi hotelarskiemu i kontraktowemu swoje skonsolidowane know-how, składające się z rozległego doświadczenia, talentu i umiejętności. Kolekcje oferują maksymalny komfort, trwałość, bezpieczeństwo i solidność. Cały proces produkcyjny, od obróbki drewna do końcowego montażu, odbywa się w firmie, aby zapewnić stałą jakość i rozwiązania betonowe dla każdej potrzeby klienta.

Materiały są dobierane przez Piaval z taką samą drobiazgową uwagą, która motywuje wybór projektu. Firma żywi głęboki szacunek do drewna. Jej produkty posiadają certyfikat FSC i są wytwarzane z drewna pozyskiwanego wyłącznie z chronionych i kontrolowanych obszarów leśnych. Materiały, kolory i zabiegi mogą być mieszane i dopasowywane przez architektów i projektantów wnętrz, aby zinterpretować każdy model i dostosować go do specyficznych wymagań klienta.

Firma posiada certyfikat ICILA ISO 9001. Ponadto modele Piaval są również certyfikowane przez

CATAS, włoski instytut certyfikacji, badań i testów działający w sektorze mebli drewnianych. Piaval otrzymał niedawno certyfikat Ergocert, organizacji badawczej ds. ergonomii dla wielu swoich modeli. Świadczy to o zgodności modeli Piaval z najwyższymi standardami ergonomii i użyteczności.

PIAVAL jest partnerem sieci The Italian Concept i wchodzi na rynki międzynarodowe w celu zaoferowania klientom największej gamy produktów i stylów, których jakość jest gwarantowana przez rozwój i produkcję całkowicie Made in Italy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek