PERONDA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PERONDA

Producent: Peronda

Hiszpańska firma Peronda produkuje ceramiczne płytki podłogowe i ścienne wewnętrzne i zewnętrzne. Oryginalność jej produkcji i jakość surowców sprawiły, że jest to marka dla osób poszukujących wyrafinowanych i modnych przestrzeni o doskonałej estetyce. Peronda powraca do ceramiki – z gresu porcelanowego lub czerwonych lub białych płytek podłogowych – oscylując między klimatem vintage a nowoczesną wszechstronnością, oferując prawdziwie ekskluzywne rozwiązania. Kolekcje odzwierciedlają zaangażowanie firmy w badania estetyczne, przejawiające się w wybitnej pracy czołowego projektanta firmy, Francisco Segarry, autora wielu kolorowych i zaskakujących kolekcji - sygnowanych inicjałami FS - łączących ceramikę z elementami kwiatowymi czy geometrycznymi wzorami. Segarra stworzyła całe linie z porcelany kamionkowej i cementu lub terakoty drewnopodobnej, których projekty poruszają się między inspiracją roślinną i naturalistyczną a motywami industrialnymi. Kolory, doznania i mieszanka Art Deco i geometrii mieszają się z wpływami bohemy, tworząc trendy meblowe, które mogą łączyć na przykład podłogi o wyglądzie cementu do wnętrz i podłogi w stylu vintage na zewnątrz. Możliwości kombinacji są naprawdę nieskończone. Dzięki swojej elastyczności produkty Peronda mogą łagodzić rygorystyczny styl lub podkreślać nieodłączne cechy bardziej eklektycznego stylu.

Peronda, prestiżowe płytki podłogowe i ścienneProdukty Peronda są natychmiast rozpoznawalne dzięki charakterystycznym rozmiarom płytek, wzorom i materiałom. Ground to płytka ścienna/podłogowa z efektem cementowym (lub hydraulicznym), odpowiednia do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Ma industrialny, minimalistyczny i bardzo nowoczesny wygląd, z naciskiem na wariacje kolorystyczne. Kolekcje posiadają antypoślizgowe powierzchnie i różne rozmiary, aby spełnić wszelkie wymagania. Dzięki wyrafinowanej fakturze „drewna” widocznej od razu dla oka, Moritz to porcelanowa płytka podłogowa imitująca drewno o bardzo naturalnym wyglądzie, której klasyczny dębowy wzór występuje w różnych kolorach. Segarra zaprojektowała FS Star, składającą się z płytek hydraulicznych lub cementowych przeznaczonych głównie do podłóg komercyjnych. Termin „hydrauliczny” wskazuje na konkretny rodzaj płytki produkowanej za pomocą prasy hydraulicznej. Bardzo modny w latach 60. i 70., dziś ten styl powraca z nowym, kolorowym wzorem łatwych w utrzymaniu płytek. Gwiazda występuje w geometrycznym wzorze gwiazdy, dostępnym w różnych kolorach, aby dostosować się do każdego kontekstu.

Historia płytek PerondaOnda to hiszpańska gmina we wspólnocie autonomicznej Walencji. Znajdująca się tam od 1827 roku firma Peronda tworzy piękne płytki podłogowe dla znanej klienteli poszukującej oryginalnych sposobów na udekorowanie swoich domów. Przy tak długiej historii nie dziwi fakt, że firma jest obecna w 100 krajach, gdzie jej reputacja jest niekwestionowana, a jej produkty wysoko cenione. Innowacje i ciągłe inwestycje w badania mają kluczowe znaczenie dla doskonałych produktów marki, zawsze w czołówce dzięki bardzo charakterystycznym projektom. Płytki Peronda to uwodzicielska mieszanka estetyki, jakości i modernizmu, z bystrym spojrzeniem na prawie dwustuletnią przeszłość firmy. Z dbałością o najmniejszy szczegół, płytki Peronda są wynikiem ekskluzywnego rzemiosła i technologii, przywołując wspaniały okres wielkich odkryć, zamiłowania do designu i pomysłowości. Dzięki rozwojowi najnowszej technologii 4D, Peronda wzbogaciła swoją produkcję, oferując nowe rozmiary i oryginalne efekty, które wcześniej były nie do pomyślenia dla tego materiału.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek