PER/USE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

PER/USE

Producent: Per/Use

PER/USE to belgijska marka oferująca wysokiej klasy funkcjonalne przedmioty projektowe, tworzone przez międzynarodowych projektantów. W świecie zdominowanym przez masową produkcję i konsumpcję przedmiot staje się bardziej pożądany, gdy jest wykonany z kunsztem i miłością. Cała kolekcja PER/USE produkowana jest w Europie, co gwarantuje wysoką jakość użytych materiałów. Z poszanowaniem środowiska i zgodnie z wysokimi standardami społecznymi i zrównoważonego rozwoju. PER/USE oznacza długotrwałą przyjemność ze współczesnej klasyki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek