PASTORELLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PASTORELLI

Producent: Pastorelli

Pastorelli, założona w 1967 roku, może poszczycić się ponad 40-letnim doświadczeniem w budowie płytek podłogowych i ściennych. Działając produkcyjnie w dwóch fabrykach Savignano sul Panaro, Pastorelli był jedną z pierwszych firm produkujących porcelanę gresową w latach 90., stając się punktem odniesienia w dziedzinie kreatywności i innowacyjności produktów.

Ten okres w połączeniu z potencjałem nowoczesnej technologii, wprowadzonej w ostatnim czasie, umożliwiły osiągnięcie wysokich standardów jakościowych i estetycznych. Przynależność do dużej grupy przemysłowej pozwoliła wreszcie znakowi zaufania Pastorelli zająć się globalnym rynkiem.

Pastorelli: Polityka środowiskowaPoszanowanie środowiska i zasobów naturalnych, wraz z dbałością o ograniczenie zużycia energii, to cel, który Pastorelli zawsze konsekwentnie i starannie realizowane. Naszym celem jest dostarczenie naszym klientom atrakcyjnego estetycznie i nowoczesnego produktu, który został stworzony z poszanowaniem środowiska. Politykę środowiskową Pastorelli można podsumować w następujących punktach:

1. Szkolenie uświadamiające dla naszych pracowników na temat problemów środowiskowych i oszczędzania energii

2. Staranny dobór naszych dostawców według kryteriów dbałości o świadomość ekologiczną

3. Eliminacja ścieków przemysłowych powstających w trakcie procesu produkcyjnego poprzez ich całkowite wewnętrzne ponowne wykorzystanie, a także autoryzowany odzysk ścieków pochodzących z podmiotów trzecich

4. Redukcja emisji CO2 do atmosfery zgodnie z wymogami Protokołu z Kioto

5. Odzysk w cyklu produkcyjnym niewypalanych materiałów przetworzonych

6. Selektywna zbiórka odpadów i przekazanie uprawnionym firmom do recyklingu

7. Redukcja zewnętrznego zanieczyszczenia akustycznego

8. Właściwości produktów Del Conca pozwalają na ich poużytkowe wykorzystanie w podłożach zapewniających stabilność drogom czy budynkom bez stwarzania zagrożenia dla środowiska

9. Ciągłe aktualizowanie naszej polityki środowiskowej.

Pastorelli corocznie przygotowuje raport na temat efektywności środowiskowej, porównując go z ZINTEGROWANYM ZAPOBIEGANIEM I KONTROLĄ ZANIECZYSZCZEŃ, Dyrektywą Zintegrowanych Autoryzacji Środowiskowych 2008/1/WE oraz NAJLEPSZYMI DOSTĘPNYMI TECHNIKAMI w przemyśle ceramicznym.

Pastorelli: GBC ItalyPastorelli był członkiem Rady Budowlanej we Włoszech do marca 2016 r. GBC zamierza wprowadzić we Włoszech niezależny system certyfikacji LEED – Leadership Energy in Environmental and Design, którego parametry określają precyzyjne kryteria projektowe i konstrukcyjne dla budynków, które są zdrowe i wydajne energetycznie przy ograniczonym wpływie na środowisko.

Pastorelli: HistoryPastorelli to marka z ważnym doświadczeniem, która stała się ważnym liderem w branży ceramicznej zarówno w zakresie innowacji produktowych, tworzenia oryginalnych i modnych linii, jak i dynamicznego biznesu na rynkach zagranicznych. Od maja 2004 roku ostatecznie weszła w skład Grupy Del Conca, która przechodzi radykalną restrukturyzację produkcji i handlu w ramach generalnego projektu odnowy, realizowanego poprzez wzbogacenie najlepszej już istniejącej wiedzy fachowej firmy. Projekt ten, po zmniejszeniu rozmiarów, przyniósł żywy i stały wzrost, a wykorzystanie ważnej struktury produkcyjnej ponownie przyniosło Pastorelli wysokie standardy właściwe tak prestiżowej włoskiej marce.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek