PASSONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

PASSONI

Producent: Passoni

Passoni Design to włoska firma założona w 1948 roku i wyrosła w trójkącie friulskim krzesła, dzięki wysokiemu poziomowi wiedzy technicznej w zakresie obróbki drewna.

Od lat 60-tych firma rozwijała swoją obecność na rynkach zagranicznych, w szczególności w Niemczech, Stany Zjednoczone, Austria i Francja, stając się poważnym i niezawodnym rozmówcą, zdolnym do sprostania wymaganiom międzynarodowych partnerów.

Rozwój produktów projektowych stanowi naturalny krok: wiedza techniczna i umiejętność nadania treści projektom , nawet te najbardziej wizjonerskie, z czasem sprzyjają tworzeniu nowych kolekcji, dzięki współpracy z ważnymi włoskimi i międzynarodowymi architektami.

Dlaczego, jak, co. Zawsze wierzyliśmy w zrównoważony rozwój środowiska, etykę i wiedzę fachową oraz dobre samopoczucie. Te wartości były przekazywane przez cztery pokolenia naszej rodziny i naszej firmy, wraz z głęboką i szczerą miłością do materiałów, które oferuje nam natura, wiedzą, która pochodzi z doświadczenia i badań, harmonią z naszym środowiskiem i pięknem, które staje się częścią naszego codziennego życia. W ten sposób powstają nasze produkty, które są trwałe i gotowe do wzbogacenia każdej przestrzeni lub projektu pozytywnymi wartościami.

Naturalna KulturaNaturalna Kultura to nazwa, która podsumowuje nową świadomość i wyraża naszą wieloletnią tożsamość. Wyraz wartości środowiskowych, technicznych, estetycznych i kulturowych drewna i innych materiałów naturalnych. Pomysł przemieniony w piękno, ciepło i dobre samopoczucie dzięki prawdziwej i głębokiej znajomości drewna oraz autentycznej miłości do natury. Dlatego w 2009 roku staliśmy się jedną z pierwszych firm we Włoszech, które stosowały wyłącznie drewno z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council) pochodzące z odpowiedzialnego łańcucha produkcyjnego, który chroni nasze dziedzictwo leśne, środowisko, lokalne społeczności i pracowników. Ponieważ natura należy do wszystkich i jest przyszłością każdego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek