PASCALE GIRARDIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

PASCALE GIRARDIN

Producent: Pascale Girardin

Inspirowane zasadniczym wyrazem czystych form rzeźby Pascale wywodzą się z intuicyjnego dialogu z używanymi przez nią materiałami. Pracując z szeroką gamą glin i szkliw, jej dociekliwość i miłość do ceramiki doprowadziły ją do stworzenia dzieła sztuki, które odzwierciedla jej wyjątkowe podejście.

prace przywołują wszechobecność natury i jej organiczną strukturę, subtelnie podkreślając naszą fundamentalną relację ze światem, w którym żyjemy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek