PARLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 125 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 125 elementów

PARLA

Producent: Parla

PARLA specjalizuje się w produkcji wyrafinowanych, wysokiej jakości mebli dla rynku hotelarskiego i kontraktowego. Jako firma rodzinna w trzecim pokoleniu, projektując unikalną linię produktów stworzoną z wieloma międzynarodowymi projektantami, oferuje również rozwiązania szyte na miarę. PARLA osiąga to w swojej fabryce o powierzchni 10 000 m2 w Stambule dzięki połączeniu bardzo doświadczonych mistrzów tradycyjnego rzemiosła, pracujących z zaawansowaną technologią.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek