PANDEMIC DESIGN STUDIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

PANDEMIC DESIGN STUDIO

Producent: Pandemic Design Studio

Pandemic Design Studio, założone w 2017 roku i zlokalizowane poza Filadelfią, PA, USA, jest wielokrotnie nagradzanym, opublikowanym i posiadającym patenty przedsiębiorstwem projektowo-produkcyjnym, specjalizującym się w innowacyjnej, organicznej i współczesnej ceramice, oświetleniu i meblach. Linie produktów, choć różniące się estetyką materiałów, są głęboko zakorzenione w idei, że to kawałki tworzą całość, a całość jest żywa i zmienia się. Pandemic Design Studio z dumą projektuje i produkuje oryginalne, funkcjonalne i ponadczasowe produkty, które przeniosą Twoją przestrzeń na wyższy poziom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek