PANARIA CERAMICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PANARIA CERAMICA

Producent: Panaria Ceramica

Panaria Ceramica, część Panariagroup Industrie Ceramiche SPA, to włoska marka o ugruntowanej pozycji, będąca źródłem informacji na temat wewnętrznych i zewnętrznych pokryć podłogowych i ściennych. Firma z siedzibą w Reggio Emilia specjalizuje się w tradycyjnej kamionce porcelanowej, laminacie i płytkach jednopalonych. Wszystkie produkty Panaria są wysoko cenione za jakość, eleganckie kolory i doskonałe wykończenie. Historia Panarii rozpoczęła się w 1974 r., kiedy Giuliano Mussini, obecnie większościowy udziałowiec Panariagroup Industrie Ceramiche Spa, dał życie projektowi Panaria Ceramica, kładąc podwaliny pod niezwykły sukces firmy. Przez lata Panaria Ceramica ewoluowała – dzięki inwestycjom w badania i stosowaniu coraz wyższej jakości materiałów – aby stać się światowym liderem. Firma posiada fabrykę w Kentucky, w której produkowane są płytki podłogowe i ścienne na rynek amerykański.

Przez dziesięciolecia katalog Panaria Ceramica został znacząco wzbogacony o wartościowe kolaboracje

na przykład do 1996 roku projektant mody Gianfranco Ferré stworzył charakterystyczne płytki łazienkowe dla marki. Sukces firmy potwierdzają również działania marketingowe w dziedzinie sportu i reklamy. W latach 80. czołowym rzecznikiem Panarii był włoski mistrz tenisa Adriano Panatta. Począwszy od połowy lat 90. i przez kolejne 13 lat, Panaria użyczyła swojej nazwy profesjonalnemu kolarstwu, sponsorując zwycięstwa w wielu prestiżowych wyścigach.

Podłogi z gresu porcelanowego Panaria CeramicaPodłogi z gresu porcelanowego Panaria Ceramica są wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i pozwalają na maksymalne dostosowanie koloru, wymiaru i formy. Nadają się zarówno do użytku wewnętrznego w kuchniach, łazienkach i salonach, jak i na zewnątrz.

Dzięki antybakteryjnej powierzchni z efektem cementu Opificio 22/A jest stabilny i odporny na warunki atmosferyczne, idealny do zastosowań zewnętrznych. Podłoga Nuance imitująca drewno, dostępna w pięciu kolorach, ma grubość od 10 do 12 mm i jest dostępna w czterech różnych rozmiarach, głównie do użytku w pomieszczeniach. Szeroka gama opcji do wnętrz obejmuje podłogi, które łączą wytrzymałość gresu porcelanowego z możliwością odwzorowywania wykończeń drewna, marmuru, cementu lub kamienia.

Panaria zawsze była zaangażowana w innowacje. W wyniku zaangażowania firmy w badania na przestrzeni lat powstało kilka ekscytujących projektów. Zero.3, innowacyjna linia kamionki laminowanej o minimalnej głębokości zaledwie 3 mm, jest dostępna w dużych płytach o wymiarach do 1 m x 3 m. Kolejny ważny kamień milowy nastąpił w 2010 roku we współpracy z Microban, liderem w dziedzinie technologii antybakteryjnej, aby wyprodukować linię Protect z kompozycją na bazie srebra, która chroni powierzchnie przed bakteriami

jest higieniczna i bezpieczna niezależnie od warunków atmosferycznych i użytkowania. W przeciwieństwie do Zero.3 przy minimalnych grubościach i dużych gabarytach, linia 20mm stawia na ekstremalną wytrzymałość przy większych grubościach, które sprawiają, że elementy optymalnie sprawdzają się w niesprzyjających warunkach klimatycznych i zastosowaniach zewnętrznych, takich jak podjazdy.

Panaria Ceramica na ściany i elewacje Dzięki swoim inwestycjom w badaniach Panaria Ceramica proponuje obecnie kilka opcji dla każdej przestrzeni mieszkalnej, w tym na zewnątrz. Wykładziny podłogowe Panaria Ceramica mogą odtwarzać różne wykończenia, takie jak kamień, marmur i drewno, i są dostępne w różnych wzorach dekoracyjnych i geometrycznych. Funkcjonalne i eleganckie płytki z linii Eternity można zastosować również na ścianach. Dzięki linii Even można stworzyć zdecydowanie błyszczące i kolorowe przestrzenie. Żywa i esencjonalna linia Nuance proponuje efekt drewna w różnych tonacjach. Szeroki asortyment rozwiązań stworzonych w laboratoriach kreatywnych Panaria Ceramica pozwala klientom zaprojektować dom lub miejsce pracy idealnie zgodnie z ich specyficznymi potrzebami i wymaganiami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek