PALMA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów

PALMA

Producent: Palma

Palma SpA została założona w 1986 roku. Dziś firma oferuje duży wybór markowych krzeseł, hokerów, foteli i stołów, z których każdy odzwierciedla powagę i zaangażowanie w jakość firmy. Aby to zapewnić, rok po roku inwestujemy kawałek po kawałku, aby stworzyć kompletny proces produkcyjny - od selekcji drewna po pakowanie gotowych produktów. Palma SpA stała się znana z jakości swoich surowców, technik obróbki i wykańczania, a co ważne, niezawodności w dotrzymywaniu zobowiązań wobec klientów, a także terminowości dostaw. Kolekcje odzwierciedlają różnorodne linie stylistyczne, zaspokajając różne gusta klientów: od klasycznych, przez ekscentryczne, podstawowe lub współczesne, formalna wszechstronność drewna jest nieskończona. Palma SpA eksportuje 80% swoich produktów do ponad 50 krajów i nieprzerwanie obsługuje importerów, dystrybutorów, sieci handlowe i dużą zorganizowaną dystrybucję, branże, firmy działające w dziedzinie zaopatrzenia HO.RE.CA i kontrakty. Wszystkie te realia łączą się, aby dać Palma SpA poczucie satysfakcji, jaką cieszą się jej klienci końcowi: włoski styl, jakość i niezawodność na międzynarodowym poziomie.

Palma SpA zarządza całym procesem produkcyjnym, który rozpoczyna się od starannej selekcji drewna ze ściśle kontrolowanych lasów - wsparcie dla zasobów odnawialnych - z przerobu surowców powstała linia pelletu do recyklingu pozostałości po procesie produkcyjnym, wysoce efektywne rozwiązanie minimalizujące straty. Pomysły projektantów i biura technicznego, często inspirowane specyficznymi wymaganiami klienta, są co do joty realizowane w fazie produkcji, rozwiązań technologicznych i stale unowocześnianego parku maszynowego. Cel: produkty doskonałe pod względem estetycznym, przystępne cenowo i funkcjonalne. Wykończenia, od lakieru po tapicerkę, odzwierciedlają dbałość o szczegóły w zapewnieniu bezbłędnego wykończenia i dostarczania produktów najwyższej jakości. Magazyny – sezonowanie bali, starzenie, komponenty do montażu wstępnego, produkty do wstępnego malowania – są prawdziwym atutem, łańcuch produkcyjny jest najlepszym źródłem dla klientów i pozwala firmie Palma SpA inwestować w przyszłość, zaczynając od nowych propozycji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek