PALAZZETTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 113 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 113 elementów

PALAZZETTI

Producent: Palazzetti

Palazzetti jest liderem w branży kominków i pieców na drewno i pellet we Włoszech oraz jedną z najważniejszych firm w Europie. Firma Palazzetti została założona w 1954 roku w Porcia (w prowincji Pordenone, w regionie Friuli Venezia Giulia) specjalizując się w produkcji wyposażenia wnętrz z cementu oraz – kilka lat później – w przemysłowej obróbce marmuru na okładziny i podłogi.

Niektóre wykonane ręcznie. kominki powstały już w 1970 roku, ale pierwsze prefabrykowane paleniska ogniotrwałe rozpoczęły produkcję pod koniec 1973 roku. W tym samym czasie na wydziale obróbki marmuru rozpoczęto przygotowywanie pierwszych marmurowych i kamiennych okładzin kominkowych. Rynek firmy we Włoszech i za granicą szybko się rozwijał, a jej produkty od samego początku projektowano i testowano tak, aby spełniały najsurowsze normy europejskie.

Palazzetti zawsze wyróżniał się innowacyjnymi cechami swoich produktów, które prawie zawsze były pierwszymi z nich. rodzaj do wprowadzenia na różne rynki: prefabrykowane grille cementowe, paleniska zdolne do ogrzania całego domu wodą (Termopalex) lub powietrzem (Ventilpalex), dopalanie w celu redukcji szkodliwych emisji, piece na pellet Ecofire® a następnie hybrydowe piece na pellet drzewny ( Multifire) i zintegrowane systemy oczyszczania spalin (O2Ring), zamknięte piece i pierwsza aplikacja przeznaczona do sterowania piecami z zewnątrz. Długa, bardzo dynamiczna podróż, podczas której Firma zainwestowała energię i rozwagę oraz szczególny zapał wyrażający umiejętność tworzenia, innowacji i realizacji wizji, która stopniowo przeradza się w nowe projekty.

MISJA Potrzeby odbiorców końcowych – którzy dokonują coraz bardziej ostrożnych i świadomych wyborów – są zawsze przedmiotem ciągłych badań firmy, które inwestują energię i zasoby w tworzenie nieskomplikowanych produktów, które są przyjemne w użyciu, gwarantują wyjątkowo wysoką wydajność w połączeniu z minimalnym wpływem na środowisko i utrzymują zużycie energii pod kontrolą, zapewniając jednocześnie wysokie moce.

PRODUKTY Produkty firmy Lazzetti to rzeczywiste systemy grzewcze, które są łatwe w instalacji i obsłudze, zdolne do efektywnego i bardzo wygodnego ogrzania całych domów. Szeroka współpraca z projektantami o międzynarodowej renomie oraz drobiazgowa praca wewnętrznego działu projektowego pozwoliły na stworzenie szerokiej gamy produktów, które zaspokajają najróżniejsze potrzeby w zakresie projektowania domów, oferując rozwiązanie dla wszelkich wymagań architektonicznych i technicznych. Takie podejście zaowocowało otrzymaniem przez firmę wielu międzynarodowych nagród, takich jak: Red Dot Award, Design Plus Award, ADI Design oraz Good Design awards.

Aby zapewnić jeszcze bardziej satysfakcjonujące wrażenia użytkownika, w 2014 roku firma stworzyła pierwszą aplikację kontrolować swoje produkty z zewnątrz za pomocą smartfona. Ta ewolucja przekształciła bardzo tradycyjny produkt w niezwykle innowacyjny, który w zupełnie inny, nowatorski sposób spełnia oczekiwania dzisiejszych klientów.

ZOBOWIĄZANIA INSTYTUCJONALNE Od momentu powstania firma nawiązała współpracę z ważnymi włoskimi i międzynarodowymi stowarzyszeniami handlowymi takich jak AIEL, HKI, BIOENERGY CEFACD i PROPELLETS FRANCE. Marco Palazzetti jest przedstawicielem instytucjonalnym firmy od prawie 10 lat. W szczególności - w minionym roku - został Przewodniczącym grupy roboczej AEBIOM „Sprzęt AGD” oraz grupy „Biomass” CEFACD, czyli dwóch najważniejszych europejskich stowarzyszeń branżowych.

FIRMA W LICZBACHŚredni roczny obrót 65 milionów Euro, Palazzetti jest wiodącą włoską firmą w branży ogrzewania domowego przy użyciu drewna i produktów ubocznych z drewna. 67% obrotów firmy pochodzi z eksportu. Sprzedaż zagraniczna jest dystrybuowana na Europę, Rosję, Morze Śródziemne, Chiny i Japonię.

Sieć sprzedaży firmy liczy 3000 dealerów (z których 1000 znajduje się we Włoszech), z których niektórzy sprzedają tylko produkty Palazzetti.

Firma posiada obecnie 2 zakłady produkcyjne zlokalizowane w prowincji Pordenone, które zajmują powierzchnię 120 000 m² i zatrudniają około 260 pracowników.

Palazzetti głęboko wierzy, że badania technologiczne są strategicznym bodźcem do osiągnięcia swoich celów, dlatego co roku inwestuje 5% swoich całkowitych obrotów w badaniach technologicznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek