OZZIO ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 128 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 128 elementów

OZZIO ITALIA

Producent: Ozzio Italia

Ozzio narodził się z przedsięwzięcia biznesowego Grupy Pozzoli, w rejonie Brianza, na początku lat sześćdziesiątych, jednego z najgorętszych okresów w projektowaniu. Przedstawił się jako potężna produktywna rzeczywistość, będąca w stanie odnowić style życia i samą koncepcję życia, poprzez ofertę funkcjonalnych i logicznych produktów o doskonałych występach. Ozzio chce być partnerem włoskiego detalisty zorientowanego na jakość, jednocześnie rozwijając silną pozycję na rynku międzynarodowym. Firma jest teraz zorganizowana tak, aby zaspokoić ważną wartość na całym świecie. Misją firmy jest poszukiwanie całkowitej jakości i ciągłe doskonalenie produktu, która w centrum swoich projektów wnętrzarskich stawia klienta końcowego. Oryginalna historia przypadku, w której firma zajmuje się produkcją funkcjonalnych obiektów w celu maksymalizacji przestrzeni. Konkretna odpowiedź na typowy dla współczesnego życia ciągły brak przestrzeni. Kompletna kolekcja produktów oszczędzających miejsce, zarówno dynamicznych, pochodzących z opatentowanych badań, oryginalnych i zorientowanych na markę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek