OTTOSTUMM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


OTTOSTUMM

Producent: Ottostumm

Ottostumm | Mogs jest wynikiem doskonałego połączenia szwajcarskiej technologii i włoskiej kreatywności.

Zainspirowany dziedzictwem Bauhausu, ale wzbogacony elegancją „włoskiego stylu”, Ottostumm | Mogs projektuje i produkuje systemy okienne i drzwiowe o wyjątkowej elegancji i wyjątkowej wydajności. Opracowany z materiałów najwyższej jakości - stali malowanej, stali naturalnej, stali Cor-Ten, stali nierdzewnej i brązu architektonicznego - Ottostumm | Systemy Mogs oferują wysokiej jakości rozwiązania dla każdego wyzwania projektowego, zarówno w przypadku renowacji, jak i nowoczesnej architektury.

Rezultatem jest niezwykłe piękno.

Wąskie profile do minimalistycznych okien i drzwi

Ottostumm | Mogs to najcieńszy profil do okien i drzwi w architekturze: tylko 18 mm widocznego profilu rurowego zapewnia wyjątkowo czyste linie.

Specjalne wykończenia, takie jak polerowana stal nierdzewna i architektoniczny brąz, umożliwiają produkcję okien i drzwi o najwyższej wartość stylistyczna.

Szczęśliwa seria FerroFinestra, od walcowanych na gorąco profili „angielskiego stylu” po szeroki zakres wymiarowy nowego W75 z przekładką termiczną, jest z powodzeniem stosowana w wielu nagradzanych projektach dla instytucji, obiektów handlowych i wysokich -końcowe budynki mieszkalne.

Jakość, bezpieczeństwo i wydajność

Wyprodukowano w Szwajcarii na precyzyjnych liniach produkcyjnych, Ottostumm | Profile stalowe Mogs wykonane są z formowanej i spawanej w sposób ciągły blachy stalowej o grubości nie mniejszej niż 2 mm (za wyjątkiem serii 15/10) w celu nadzwyczajnego podwyższenia poziomu bezpieczeństwa antywłamaniowego.

Głębokość profilu (65 -75 mm) jest przeznaczony do umieszczenia wszystkich typów podwójnych i potrójnych szyb, aby zapewnić maksymalną oszczędność energii.

Ottostumm | Systemy Mogs są certyfikowane przez najbardziej prestiżowe instytuty, w tym IFT Rosenheim.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek