OTQ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

OTQ

Producent: OTQ

W samym sercu Morza Śródziemnego znajduje się wyspa, na której ma swoje korzenie jedna z najbardziej skonsolidowanych rzeczywistości w produkcji drewna. To wyspa Sardynia, tysiącletnia kraina know-how i ugruntowanego zaangażowania w produkcję, na której trzy pokolenia rzemieślników firmy „Sud Legno” przekazały sztukę stolarską z ojca na syna w trwały związek pasji i jakości, ze skonsolidowanymi klientami regionalnymi i krajowymi (FortVillage, Hotel Giorico Carlos V) oraz zagraniczną jednostką biznesową w Stanach Zjednoczonych, specjalnie skoncentrowaną na rynku nieruchomości.

W tym czasie powstała firma OTQ lapse, pomysł na innowację, który łączy w sobie ponad trzyletnie doświadczenie firmy i ambicję projektową młodego projektanta Matteo Congiu, ostatniego ogniwa w łańcuchu pokoleń wielkiej rodziny „Sud Legno”. Matteo dorastał w rodzinnym biznesie i od samego początku łączył wykształcenie średnie ze znajomością etapów produkcji drewna, szkoląc się na projektanta w IED w Mediolanie. W tym czasie skupił się na związkach między techniką rzemieślniczą a nowymi technologiami. Spędził trzy lata intensywnych i dogłębnych studiów, które zaowocowały tytułem magistra cyfrowej produkcji w Mediolanie, gdzie zdobył jedno z 12 stypendiów przyznanych przez współpracę IED Milano i Samsung Italia. Tym samym przed młodym projektantem otworzyła się nowa szansa na rozwój, reprezentowana przez spotkania biznesowe i wysoce innowacyjne wymiany zawodowe. Ten punkt zwrotny doprowadzi do powstania – najpierw z teoretycznego punktu widzenia, a następnie na realnym biznesplanie – projektu OTQ, który po pierwszej prezentacji na Salone del Mobile 2015 przekształcił się w realny pomysł na biznes oparty na korku. i jego zastosowania w branży projektowej.

Teraz, po intensywnym okresie poświęconym doskonaleniu marki i naukowemu charakterowi OTQ, produkt został wprowadzony na rynek międzynarodowy po raz pierwszy na targach w Kolonii. Jest to wyzwanie perspektywiczne, zachowujące cechy tożsamości i kultury innowacji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek