OT OLIVER TREUTLEIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

OT OLIVER TREUTLEIN

Producent: OT Oliver Treutlein

Przez lata Oliver Treutlein stał się jednym z wiodących międzynarodowych projektantów i producentów dywanów. Dywany powstające w zakładzie OT to prawdziwe dzieła sztuki, pobudzające umysł i zmysły swoim pięknem i artystycznym bogactwem. Wykonane ręcznie z cennych włókien naturalnych, takich jak czysty jedwab, chłodny len lub najlepsza dziewicza wełna nowozelandzka, dywany te są kosmosem, w którym żyją Oliver Treutlein i jego żona Elke. OT projektuje i produkuje niepowtarzalne, ręcznie tuftowane dywany.

Od założenia w 1985 roku firma prowadzi swoją działalność z centrali w niemieckim mieście Meerbusch, między Düsseldorfem a Krefeld, w regionie, którego historia jest od dawna spleciona z przemysłem tekstylnym. Tutaj, od momentu wykonania pierwszego szkicu, do momentu ukończenia unikalnego produktu, powstają wspaniałe, niepowtarzalne dywany na ścianę. A surowce są przetwarzane z taką samą hojną dbałością o szczegóły, jak 100 lat temu.

Praca w OT skupia się wokół najwyższych standardów, dbałości o szczegóły i precyzji, co jest odczuwalne na wszystkich poziomach korporacyjnych. Dotyczy to zwłaszcza dużych projektów jachtowych, do których Oliver Treutlein już na początku lat 90. rozwinął wielką pasję. Niezależnie od tego, czy jest to nowy statek, czy remont, i gdziekolwiek się znajduje, każdy certyfikowany dywan jest dostarczany i precyzyjnie montowany na miejscu przez własny personel OT. W końcu doskonałość produktu końcowego może być zagwarantowana tylko wtedy, gdy weźmie się osobistą odpowiedzialność za każdą operację i każdy szczegół.

Wszystkie działy OT korzystają z wiedzy zdobytej podczas naszej codziennej pracy na nabrzeżach na statkach, które można by nazwać „zamkami nowej ery”. Dzięki współpracy z renomowanymi międzynarodowymi projektantami powstają kolekcje dywanów, które idealnie wpisują się w wymagania naszych ekskluzywnych projektantów wnętrz. Gama OT obejmuje dywany i duże, jednorazowe dywany, dywany od ściany do ściany i dywany na schody. Dywany OT znajdziesz wszędzie tam, gdzie duży nacisk kładzie się na ekskluzywną recepcję, miłą atmosferę i indywidualny styl:

W hotelach, ambasadach, teatrach i bankach, ale także w prywatnych rezydencjach, na jachtach i samolotach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek