ORVI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

ORVI

Producent: Orvi

Orvi to marka znana z tworzenia innowacyjnych powierzchni i przedmiotów wystroju wnętrz, dzięki doskonałemu połączeniu rzemiosła i technologii oraz zachodniej estetyki z technikami rzemieślniczymi z Azji i nie tylko. . Współpracując z ponad 60 wewnętrznymi rzemieślnikami, Orvi wykorzystuje różnorodne tradycyjne techniki rzemieślnicze z całego świata, w tym rzeźbienie w kamieniu, ręczne rzeźbienie, misterne metalowe inkrustacje, inkrustacje kamień w kamieniu, wypalanie raku itp., aby tworzyć niestandardowe i ponadczasowe powierzchnie za pomocą wykwintne materiały, takie jak kamień naturalny, drewno, metal, płynny metal, ceramika i szkło.

Płytki projektanta technologii i rzemiosła Jako marka, zespół Orvi zawsze pracuje nad tworzeniem innowacyjnych i wyjątkowo pięknych powierzchni dla wszystkich części przegród zewnętrznych

zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Usługi i projekty na zamówienie są integralną częścią całego naszego podejścia. Tworząc nasze innowacyjne powierzchnie, Dekoracyjne Płytki Ścienne, korzystamy z różnorodnych najnowocześniejszych technologii i precyzyjnych maszyn, od routerów CNC i przyrządów do cięcia laserowego po strumienie wody i systemy piaskowania. Wszystkie nasze powierzchnie wymagają większego lub mniejszego stopnia ręcznego wykonania lub ręcznego wykańczania. W tym celu zatrudniamy rzemieślników, którzy od pokoleń pracowali w odpowiednich dziedzinach specjalistycznych, a także utalentowanych nowicjuszy przeszkolonych przez Orvi.

Jakość i produkcjaDoświadczenie nauczyło nas, że każdy klient jest wyjątkowy, każdy projektant ma własne pomysły, a każdy projekt ma swoje specyficzne wyzwania i możliwości. Badanie tych możliwości jest ekscytującym i owocnym procesem dla wszystkich zaangażowanych osób, a umiejętność ścisłej i kreatywnej współpracy z zewnętrznymi projektantami i architektami, dostosowywania istniejących linii produktów lub tworzenia zupełnie nowych modeli, ma fundamentalne znaczenie dla sposobu, w jaki działamy. Nasz proces badawczo-rozwojowy jest ciągły i kompleksowy. Gwarantuje to nie tylko stały napływ nowych pomysłów, ale także gwarantuje, że żaden nowy produkt nie zostanie wprowadzony na rynek, dopóki nie będziemy w pełni usatysfakcjonowani, że spełnia nasze rygorystyczne kryteria trwałości i jakości. Co więcej, każda wyprodukowana przez nas płytka jest skrupulatnie sprawdzana przed jej starannym zapakowaniem i wysyłką do klienta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek