ORIGINS 1971

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 113 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 113 elementów

ORIGINS 1971

Producent: Origins 1971

Oryginalna włoska pasja. Origins 1971 to nowy projekt o głębokich korzeniach. Powstała z doświadczenia i rozwoju firmy Palma, dużego włoskiego producenta krzeseł, który z małego warsztatu rzemieślniczego przekształcił się w dużą nowoczesną firmę, nie tracąc przy tym pierwotnej pasji. Przyjmuje swój kształt od procesu ekologicznego, który rozpoczyna się od selekcji drewna w certyfikowanych lasach, aż do gotowego produktu, poprzez wszystkie fazy produkcji, od półproduktu do wykończenia.

Proces projektowania i produkcji, który obejmuje ponad 200 pracowników i zapewnia całkowitą kontrolę jakości, a także całkowitą wszechstronność dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Wyraża estetyczne i emocjonalne wartości drewna, ciepłego i żywego materiału, w idiomie, który jest jednocześnie wyrafinowany i bezpośredni, czerpiąc z wielu kultur i tradycji, a jednocześnie pozostaje uniwersalny. Pomysł opracowany z entuzjazmem, kreatywnością i umiejętnością tworzenia świata możliwych wnętrz.

Oficjalnie założona w 2014 roku Italian Chair District for International Markets to sieć biznesowa złożona z firm: Cizeta Group, Palma, Piaval i Riccardo Rivoli. Weszli na rynki międzynarodowe, mając na celu przede wszystkim podejście do swoich klientów jako grupa firm, które mogą pracować z najszerszą gamą stylów i produktów. Jakość jest gwarantowana przez ich projektowanie i procesy produkcyjne, które są w całości w stylu Made in Italy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek