OPERA CONTEMPORARY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

OPERA CONTEMPORARY

Producent: Opera Contemporary

Opera to marka Angelo Cappellin, firmy zakorzenionej w jednej z najważniejszych i najbardziej wykwalifikowanych dzielnic przemysłowych północnych Włoch: Brianza. Z siedzibą w Cabiate, głęboko w sercu Brianzy, Angelo Cappellini rozkwita i rozwija się w środowisku, w którym indywidualne umiejętności zawodowe – w połączeniu ze świeżym i szybkim podejściem firmy do handlu i logistyki – udoskonaliły naszą zdolność do skutecznego działania na całym świat. Wielce podziwiane za elegancję i jakość, nasze kolekcje są synonimem statusu i ekskluzywności zarówno w prywatnych rezydencjach, jak i we wspaniałych salach ambasad, willach czy luksusowych hotelach. Nasze najnowsze, cenione projekty zdobyły wiele pochwał w międzynarodowej prasie i popychają rozwój badań jeszcze dalej… Poza zwykłym stylem.

Poza dobrze ugruntowanym talentem przedsiębiorczym, kolejną mocną stroną Angelo Cappelliniego jest ścisła kontrola, którą udało jej się przejąć, głównie dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi, cały proces wytwarzania każdego produktu. Dobór użytych materiałów oraz kontrole jakości wielu wykończeń i wykończeń przeprowadzane są nadal jak za dawnych czasów: zgodnie z najwyższymi standardami jakości i doświadczenia. Na nowym terenie swojej siedziby głównej zakład produkcyjny mieści najnowsze maszyny high-tech wraz z doświadczeniem i wiedzą techniczną mistrzów rzemiosła, zapewniając, że każdy wykonany przedmiot jest wyjątkowy, ekskluzywny i dostosowany na życzenie. Nowy showroom to miejsce, w którym można podziwiać i reinterpretować naszą ofertę produktową poprzez różnorodne kombinacje tkanin, wykończeń, odmian marmuru...

Doświadczenie zdobyte dzięki dużej międzynarodowej współpracy jest tym, co z dumą oferujemy naszym klientom w zarządzaniu i rozwija swoje projekty i kontrakty na dostawy. Umiejętności naszego zespołu, od indywidualnego projektu technicznego po nieskrępowaną kreatywność, zapewniają wszechstronne usługi i rozwiązania. Nasz zespół uważnie nadzoruje cały proces produkcji, od projektu do realizacji, przestrzegając standardów jakości na tyle wysokich, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek