ONIX​

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ONIX​

Producent: Onix​

ONIX​®​, założona w 1999 roku, jest wiodącą na świecie firmą zajmującą się mozaiką szklaną. W ciągu kilku lat firma była obecna w sprzedaży w ponad 100 krajach, realizując różnorodne projekty na całym świecie i uczestnicząc w głównych międzynarodowych wystawach.

Firma ONIX​® z siedzibą w Onda (Hiszpania) jest wiodący producent mozaiki szklanej w Europie. Nieustanne poszukiwania estetyczne w połączeniu ze znaczącym potencjałem technologicznym umieściły tę prestiżową hiszpańską firmę jako punkt odniesienia w świecie wystroju.

Niektóre rzeczy dzieją się tylko wtedy, gdy spotykają się kreatywność i technika. Nieustannie staramy się rozwijać systemy i technologie produkcyjne (druk cyfrowy, tekstury, prasy, metale, reliefy, złoto, połyski...), aby sprostać naszym oczekiwaniom estetycznym. Wiedza techniczna w służbie kreatywności. Dwie zupełnie różne dyscypliny pracują nad tym samym wyzwaniem. Tak postrzegamy innowacyjność. To jedyny znany nam sposób na wykonanie mozaiki.

ONIX​® jest wiodącym producentem mozaiki szklanej w Europie, z mocą produkcyjną 3,5 miliona m2 / rok, zawsze z zachowaniem wysokich standardów jakości. Nasz produkt składa się w 98% ze szkła pochodzącego z recyklingu, co wymaga ilości 32 000 ton rocznie tego surowca.

Od momentu powstania firma ONIX® była żywo zainteresowana wybieganiem poza produkt i odkrywaniem siebie na nowo z każdą kolekcją. Ta filozofia projektowania wywodzi się z najszerszej kolekcji na rynku, z ponad 1000 referencji, od basenów po dekoracje. Chociaż nie jest łatwo wyprodukować to portfolio, jest to jedyny sposób, aby mieć pewność, że mamy idealną mozaikę do każdej przestrzeni.

Nieustannie rzucając wyzwanie wyobraźni najbardziej wymagających profesjonalistów i vice versa. Nowe mieszanki, niestandardowe wzory, cyfrowe dekoracje, wykończenia techniczne... W ostatnich latach firma opracowała spersonalizowaną mozaikę do projektów premium na całym świecie. Praca zespołowa w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania dla każdej przestrzeni: komercyjnej, mieszkalnej, basenowej, wewnętrznej...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek