ONEK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ONEK

Producent: Onek

Onek to świeża marka Grupy Pontarolo, stworzona, aby dać przestrzeń innowacyjnym rozwiązaniom dla codziennych potrzeb. To żywa i wesoła marka, w której łączą się doświadczenia i wyrazy entuzjastycznych ludzi, chcących oferować inteligentne i użyteczne produkty.

Za marką Onek stoi dobrze ugruntowana Grupa, która inwestuje swoje know-how w produkcji tworzyw sztucznych od wielu lat i z tego powodu zna swoją wszechstronność i walory do rozwijania pomysłów i tworzenia przyjemnych i funkcjonujących rozwiązań na rynku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek