ONDULINA DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

ONDULINA DESIGN

Producent: Ondulina Design

Ondulina Design to włoska firma produkcyjna, która specjalizuje się w kształtowaniu materiału CORIAN®, powstała w 1996 roku i przez lata stała się ulubionym celem architektów i projektantów, którzy nie ograniczają swojej wyobraźni. Dzięki elastyczności przetwarzania materiał ten wspiera i oferuje usługi również rzemieślnikom, hobbystom i dużej liczbie klientów. Ciągła innowacja procesów projektowania i produkcji charakteryzuje się połączeniem technik rzemieślniczych i metodycznych badań jakości.

Pole interwencji obejmuje zatem proste meble do całkowitej odnowy mieszkań, sklepów lub małych hoteli. Firma jest w stanie zarządzać na zamówienie produkcją mebli zarówno w drewnie jak iw CORIAN®.

Nowoczesne technologieW chwili obecnej produkowana jest linia mebli CORIAN® do użytku na zewnątrz, łazienek oraz akcesoriów wyposażenia. Są to meble luksusowe, o bardzo wysokich standardach jakościowych, stricte made in Italy. Poszukiwanie rozwiązań techniczno-ekonomicznych dla naszych klientów, ze szczególnym uwzględnieniem najwyższej jakości to nieustające zaangażowanie.

Profesjonalna praca zespołowaNowoczesne wzornictwo to efekt współpracy z naszymi najlepszymi architektami lub ponad wskazaniami najbardziej prestiżowych marek.

Nowoczesne cyfrowe urządzenia sterujące pozwalają na najbardziej odważne i pomysłowe wykonanie.

Sieć jakości Firma posiada certyfikat „QUALITY NETWORK” jako Autoryzowane laboratorium producenta „DuPont TM” w zakresie obróbki powierzchniowej CORIAN®, posiadające wszystkie urządzenia do termoformowania i transferu obrazów te powierzchnie.

CORIAN®Wykorzystywany do produkcji płaskich i zaokrąglonych powierzchni o wysokich parametrach funkcjonalnych i wizualnych, CORIAN® jest niezmienny

łatwy do czyszczenia jest zawsze odnawialny w dowolnym momencie i zgodnie z potrzebami, dzięki szerokiej gamie kolorów

MATERIAŁ CECHYOdnawialny

10 lat gwarancji

Łatwa konserwacja

Kolory bez ograniczeń

Zaokrąglone i misterne kształty

Elastyczny i harmonijny

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek