OLYMPIA CERAMICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 155 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 155 elementów

OLYMPIA CERAMICA

Producent: Olympia Ceramica

Olympia rozpoczęła produkcję wyrobów sanitarnych w 1979 roku, firma natychmiast udowodniła, że odpowiada aktualnym trendom.

Jedną z cech Olimpii jest bardzo duże doświadczenie w procesie produkcji toalet, w przeciwieństwie do wielu innych włoskich producentów, którzy są historycznie związani z branży meblarskiej, a tym samym koncentruje się na umywalkach.

Nasza firma produkuje toalety od samego początku, dając im niezbędną wiedzę, aby zapewnić stały, wysoki poziom jakości.

W dzisiejszych czasach Olympia decyduje się na zmianę środowiska i zawsze była świadoma konieczności oszczędzania zużycia wody. Aby „ochronić” ten cenny pierwiastek firma stworzyła projekt Woda to życie, stając się liderem w tej dziedzinie, ponieważ bycie liderem to przede wszystkim ochrona dobra ludzi. pozycja w globalnym ujęciu, rzeczywiście 75% produkcji jest eksportowane, a nasza „made in Italy” jest obecna w 40 różnych krajach.

Zespół Olimpii zawsze zwraca uwagę na projekt i modę, aby nadać naszej produkcji wysoki i szczególny styl.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek