OLTREMATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


OLTREMATERIA

Producent: Oltremateria

Projekt OLTREMATERIA® został pomyślany jako punkt odniesienia dla życia zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju, w którym wiedza technologiczna łączy się z ciągłym poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań w celu stworzenia środowiska przyjaznego dla środowiska, poprawy obecnej i przyszłej jakości życia oraz ochrony ekosystemu. Mówienie o OLTREMATERII® oznacza odkrycie certyfikowanego, wodnego systemu o ciągłej powierzchni. Możliwość dostosowania produktu jest nieograniczona: powierzchnie wewnętrzne i zewnętrzne, pionowe i poziome, z doskonałą wydajnością nawet na promiennych podłogach, stosowane na powierzchniach płaskich lub teksturowanych, konfigurowalne pod względem koloru i składu, nietoksyczne, ognioodporne, oddychające i mrozoodporne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek