OLIVIERI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


OLIVIERI

Producent: Olivieri

Historia Olivieri to historia rodziny, która od 1929 roku jest w stanie wyrazić w najlepszym wydaniu trendy i jak żyć swoim domem, wcześniej tylko we Włoszech, a teraz na całym świecie.

Olivieri ContractOlivieri Contract to dział firmy Olivieri srl, specjalizujący się w wyposażenie hoteli i biur na całym świecie. Od projektu do produkcji, od logistyki po montaż, know-how Olivieri w zakresie produkcji, w połączeniu z wysoko wykwalifikowanym kierownictwem, jest w stanie obsłużyć każdy projekt „pod klucz”. Dzięki współpracy z architektami i projektantami na całym świecie, opracowano rozwiązania meblowe dla hoteli, salonów wystawowych, dużych lokali mieszkalnych oraz w pełni spersonalizowane rozwiązania dla prywatnych willi i domów.

Olivieri: 90 lat historiiCztery pokolenia odniosły sukces. Założyciel Gregorio Olivieri, klasa 1908, miał zaledwie 9 lat, kiedy zaczął produkować pierwsze materiały z litego drewna, zafascynowany ich pięknem. Błyskawicznie zrozumiał, że jego pasja związana jest ze światem meblarskim.

W 1929 roku stworzył swoje pierwsze laboratorium, które w ciągu kilku lat stało się stolarnią zatrudniającą 120 pracowników, uznaną w całych Włoszech.

W 1949 roku, w wieku 13 lat, także syn Gregorio, Tullio, zaczął rozmawiać ramię w ramię ze swoim ojcem. W kolejnych latach sam Tullio był głównym twórcą stolarki w sektorze przemysłowym. Od razu pokazał się jako genialny innowator i opracował nowe metody obróbki drewna, których nigdy wcześniej nie widziano.

W krótkim czasie rozwinęła się sieć sprzedaży iw 1967 roku wraz z żoną Teresą zbudowali nową fabrykę. Naprawdę rewolucyjny jak na tamte czasy.

W połowie lat 80-tych Tullio Olivieri wpadł na nowy błyskotliwy pomysł: odkrycie i początek nowej współpracy z młodym architektem na początku jego kariery: Giuseppe Bavuso. Nastąpił błyskotliwy rozwój.

Po przedwczesnym końcu Tullio, nowymi sterami firmy zostali jego synowie Cinzia, Marco i Enrica. Pod ich kierunkiem z Giuseppe Bavuso rozpoczęły się nowe ważne partnerstwa z prestiżowym projektantem włoskiego wystroju wnętrz. Byli to światowej sławy architekci, tacy jak Carlo Colombo, Giuseppe Viganò, Enrico Cesana, Leone & Mazzari. W ciągu tych lat podaż Olivieri wzrosła wykładniczo, a jej cechą charakterystyczną będzie zawsze ścisłe powiązanie z nowoczesnością.

Podczas gdy Marco poświęca się głównie części organizacyjnej i produkcyjnej, specjalizując się w projektach kontraktowych, Cinzia dba o włoską sieć sprzedaży i otwiera pierwsze rynki międzynarodowe. Pokazuje swoją głęboką umiejętność rozumienia zagadnień biznesowych, przewidywania i reinterpretacji panujących trendów.

Po reorganizacji firmy obecnymi partnerami biznesowymi są Marco i Erica, którzy poświęcają się odpowiednio ogólnemu kierownictwu i części administracyjnej. Kierownictwo handlowo-marketingowe powierzono siostrzeńcowi Michele Sartini, który, bardzo młody i po stażu, poświęca się rozwijającym się rynkom międzynarodowym i od 2014 roku kieruje całą siecią handlowo-marketingową. Wraz z Marco Olivieri tworzy idealną mieszankę doświadczenia i dynamiki, elementów kreatywnych i technicznych, działalności komercyjnej i produkcyjnej. Wraz z Marco Olivieri tworzymy odpowiednią mieszankę doświadczenia i dynamiki, kreatywnego komponentu i technicznego, sprzedaży i produkcji. Z ich intuicji narodził się w 2014 roku projekt BARDZO DREWNO. Projekt, w którym wizerunek firmy i nowe kolekcje są na wysokim poziomie i w którym wszystkie wartości firmy są dobrze wyrażone. Dziś marka Olivieri jest doceniana w ponad 50 krajach na całym świecie, aw lutym 2014 roku w Mediolanie, przy via Solferino, Brera, zainaugurowany został pierwszy korporacyjny okręt flagowy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek