OLIVER B.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

OLIVER B.

Producent: Oliver B.

Oliver B. Group to włoska firma założona w 1999 roku jako partnerstwo pomiędzy rodziną Segala i Oliverem Bucherem. Położony w pięknym mieście Werona, domu Romea i Julii, znanym z czarującej architektury, ale także z tego, że jest domem dla wielu niesamowitych historii o przedsiębiorczości. Z korzeniami głęboko zakorzenionymi w regionie słynącym z tradycji przemysłowych, Oliver B. plasuje się pomiędzy meblami wysokiej jakości i luksusowymi i stale rośnie, by być docenianym na całym świecie. Niezależnie od tego, czy będą to nasze stoły, kredensy, regały, kredensy, krzesła, fotele, kanapy czy łóżka, kunszt Olivera B został rozpoznany dzięki innowacyjnemu stylowi, który kieruje się największą dbałością o szczegóły, a także najnowsze materiały. Kolekcja Olivera B jest zorganizowana w dwóch różnych katalogach: Casa i Wild. Casa dąży do segmentu, który można określić jako luksusowy poziom podstawowy, podczas gdy Wild jest przeznaczony dla szerszej publiczności z tendencją do odkrywania nowych trendów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek