OKNOPLAST

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


OKNOPLAST

Producent: Oknoplast

Założona w Krakowie w 1994 roku firma Oknoplast jest polską międzynarodową firmą specjalizującą się w oknach i drzwiach z PVC i aluminium. Marka od samego początku była rozpoznawana dzięki swoim wysoce technologicznym i estetycznym produktom. O silnej innowacyjności Oknoplastu świadczą liczne patenty uzyskane w historii firmy, będące efektem pracowitości działu badawczo-rozwojowego w branży okienno-drzwiowej. Centrum produkcyjne Oknoplast zajmuje 53 000 mkw., gdzie procesy produkcyjne firmy są w pełni zarządzane pod okiem wyspecjalizowanych techników. Oknoplast na przestrzeni lat otrzymywało liczne nagrody podkreślające wydajność techniczną i estetykę swoich produktów. Oknoplast zdobył nagrodę Lider Rynku jako najlepszy polski producent okien i drzwi, nagrodę Top Builder 2012 magazynu Builder oraz nagrodę Diamanti Forbes jako najbardziej dynamiczna firma 2010 roku. W 2010 roku kolekcja PLATINIUM została ponownie nagrodzona nagrodą TERAZ POLSKA, natomiast w 2020 roku linia okien ecoNATURA zdobyła nagrodę Innowacyjności Produktu Roku w głosowaniu 12 000 konsumentów.

Awangardowa technologia okien i drzwi: rozwiązania Oknoplast Produkty Oknoplast wykorzystują innowacyjne, precyzyjne maszyny o najwyższych zdolnościach produkcyjnych do produkcji okien i drzwi, które wyróżniają się wyjątkową jakością. Dzięki sprawnemu działowi R&D, który stanowi bijące serce Oktoplastu, markę wyróżnia dbałość o szczegóły oraz liczne innowacje technologiczne. Drzwi i okna Oknoplast to nowoczesny styl i minimalistyczny design. Chociaż firma jest punktem odniesienia dla okien i drzwi z PVC i aluminium, stosuje również kombinacje tworzyw sztucznych, metalu i aluminium/PVC. Firma rozszerzyła swoją produkcję o drzwi wejściowe. Linia okien Winergetic Premium Passive to jedna z najbardziej zaawansowanych opatentowanych technologii Oktoplast, zaprojektowana tak, aby skutecznie radzić sobie z surowymi zimowymi temperaturami. Kolekcja powstała dzięki zastosowaniu rozwiązań z branży lotniczej, takich jak innowacyjny Aerogel, materiał izolacyjny łączący w sobie doskonałą izolację termiczną z niezwykłą łatwością obróbki.

Innowacje i estetyka w oknach i drzwiach: historia Oknoplast Powstała spółka produkcyjna Oknoplast Kraków w 1994 roku w Krakowie, stolicy Polski. Firma od samego początku wykazała się wyraźnym upodobaniem do badań i rozwoju technologicznego, specjalizując się początkowo tylko w oknach i drzwiach z PVC. Deklarowanym celem marki i integralną częścią jej filozofii jest produkcja okien i drzwi, które integrują nowe technologie z ciągłymi badaniami nad estetyką, łącząc zaawansowane patenty z nowoczesnym designem. Od 1997 roku Oknoplast rozszerzył swoją produkcję o okna i drzwi z aluminium i PVC, rozpoczynając proces wzrostu, który zakończył się w 2005 roku, kiedy marka otworzyła się na rynek międzynarodowy z pierwszym eksportem. W 2010 roku jej nazwa zmieniła się z dotychczasowego Przedsiębiorstwa Produkcyjnego Oknoplast Kraków na obecną Oknoplast. Dziś w zakładzie firmy znajdują się działy produkcyjne, biura, magazyny i powierzchnie magazynowe. Marka prowadzi jedną z najnowocześniejszych hut szkła w Europie, produkując najnowszej generacji niskoemisyjne dwu-, trzy- i czteroszybowe szyby z ultraprzezroczystymi taflami. Oknoplast posiada blisko 1500 salonów w całej Europie - w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Szwajcarii, Słowenii, Austrii, Niemczech, Włoszech i Francji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek