OIKOS VENEZIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


OIKOS VENEZIA

Producent: Oikos Venezia

Oikos Venezia to włoska firma, która od ponad 30 lat projektuje i produkuje drzwi antywłamaniowe oraz rozwiązania wejściowe. Tożsamość marki, kierująca się wartościami bezpieczeństwa, designu i misją Made in Italy, znajduje odzwierciedlenie w szytych na miarę kolekcjach, które łączą najwyższą jakość wykonania z eleganckim i charakterystycznym stylem. Produkty Oikos są wytwarzane wyłącznie w jej fabryce w Gruaro, 50 km od Wenecji. Celem firmy jest przede wszystkim sektor wyposażenia wnętrz. Okna i drzwi opracowane, zaprojektowane i przetestowane przez wenecką firmę wykazały niezawodność materiałową i techniczną, utrzymywaną przez ciągłe badania estetyczne i innowacyjne badania nowych linii, stylów i wykończeń drzwi, drzwi wejściowych i okien francuskich.

Drzwi bezpieczeństwa i innowacja: trzydzieści lat Oikos Venezia Firma Oikos Venezia została założona w 1990 roku. Misję firmy symbolizuje jej nazwa, Oikos, od greckiego słowa oznaczającego „dom”, ale także „rodzinę”. Wymiar krajowy, wraz z ideą ochrony i pielęgnacji, jest najistotniejszym punktem odniesienia dla koncepcyjnego i technologicznego podejścia firmy. Oikos jest wiodącym zwolennikiem Made in Italy w projektowaniu domów. Rzemieślniczy duch marki znajduje odzwierciedlenie nie tylko w samych produktach, ale także w procesach produkcyjnych, w całości zarządzanych w fabryce Gruaro, która została otwarta w 1997 roku. Na początku 2000 roku marka umocniła swój wizerunek jako niezawodnej i innowacyjnej firmy dzięki ISO Certyfikat 9001 (2001), a następnie ISO 14001 (2004). W kolejnych latach firma Oikos wprowadziła na rynek serię ważnych nowych produktów bezpieczeństwa w sektorze okien i drzwi. Linia Synua narodziła się w 2005 roku, a rok później pojawił się Synua Wall System, zintegrowany system drzwi-ściana antywłamaniowa. Następnie, w 2007 roku, po współpracy z projektantami Adriani&Rossi, ukazała się kolekcja Tekno, a w kolejnych dwóch latach powstały linie Evolution i Vela.

Sukces Oikos Venezia uświęcono kilkoma prestiżowymi międzynarodowymi nagrodami, takimi jak Compasso Wyróżnienie D'Oro ADI 2011 dla Synua Vela. Na przestrzeni lat firma brała udział w licznych wystawach i konferencjach na całym świecie. Globalna obecność Oikos została również wzmocniona poprzez otwarcie nowych sklepów i biur na całym świecie. W 2015 roku otwarto biura w Dubaju i Nowym Jorku. Do tej pory Oikos ma ponad stu dealerów równomiernie rozmieszczonych na całym świecie.

Ukryte zawiasy i przeszklone drzwi antywłamaniowe: patenty OikosOikos Venezia mocno wierzy w rzemieślnicze podejście do zarządzania produkcją. Dzięki temu firma może opracowywać rozwiązania szyte na miarę dla każdego projektu, nawet dla projektów wykraczających poza standardy rynku masowego. To podejście, typowe dla artysty studyjnego, łączy się z perfekcyjnie zdyscyplinowaną strukturą przemysłową i jest stosowane do nowoczesnych, inteligentnych artykułów o silnej tożsamości wizualnej, szanujących kulturę weneckiej historii i sztuki.

Innowacyjna witalność firmy jest ucieleśnieniem ponad trzydziestu -roczna podróż, podczas której Oikos Venezia opracowała niektóre z najważniejszych patentów na zawiasy. W kolekcji Project znajdują się drzwi pancerne z ościeżnicą termoizolacyjną wyprodukowane po raz pierwszy w 2015 roku

linia Nova zaprezentowała pierwsze w pełni przeszklone drzwi pancerne w 2017 roku

Drzwi wejściowe Oikos: estetyka i bezpieczeństwoOikos Venezia dostarcza rozwiązania dla wejść antywłamaniowych, przejść wewnętrznych i garaży. Linie produktów obejmują wszystkie trendy w branży wyposażenia wnętrz, od okien i drzwi do klasycznych i bardziej tradycyjnych przestrzeni, po nowoczesne projekty wymagające minimalistycznego podejścia, po drzwi i okna o wyrafinowanej i szykownej estetyce. Kreacje Oikos łączą najwyższe standardy techniczne i funkcjonalne z awangardowym i stylowym designem. Podstawowym przedmiotem działalności firmy Veneto są drzwi pancerne i antywłamaniowe, drzwi wejściowe i drzwi wewnętrzne w różnych wzorach i materiałach, takich jak drewno, metal, szkło i ceramika.

Oikos Venezia zajmuje się również projektowaniem i sprzedażą okien na zamówienie. Wiodącą filozofią firmy jest poszukiwanie idealnej harmonii pomiędzy oknami i ich kontekstami. Cel ten jest realizowany poprzez ciągłe eksperymenty firmy z materiałami, wzornictwem i kolorami, aby wspierać lub przewidywać najbardziej współczesne trendy wyposażenia wnętrz. Wśród najbardziej innowacyjnych produktów firmy znajdują się Synua, pierwsze duże pancerne pionowe obrotowe drzwi z idealną współpłaszczyznowością drzwi i ściany oraz kolekcja Vela, pierwsza linia dedykowana przesuwnym pancernym drzwiom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek