OGO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

OGO

Producent: OGO

OGO to marka wywodząca się z wysp, mocno przywiązana do najdzikszej natury, jej kolorów, bezmiaru morza, soli, ciepłego piasku, najczystszej bryzy i wiecznego uścisku słońca. Łagodne temperatury zaznaczyły pogodny i spokojny charakter naszych produktów, dzięki czemu możesz #baw się z nami na świeżym powietrzu, a wszystko to może Ci przynieść: przyjemne dni spędzone na krystalicznie błękitnych plażach, długie godziny przy basenie, śmiech i tajemnice pod gwiazdami…

Wiemy, że wszyscy kochamy takie chwile, w większości których nie da się poprawić. A gdyby tak było? OGO w pewien sposób zarządza tym, aby Twoje wspomnienia i doświadczenia na świeżym powietrzu były jeszcze lepsze.

Może mamy korzenie wyspiarzy, ale zawsze byliśmy żądni przygód i stawialiśmy na nieznane. OGO jest odzwierciedleniem nieustraszonego ducha, który zachęca do odkrywania nowych rzeczy i dostosowywania się do każdego środowiska. Wszystkie nasze produkty są idealne, czy to do ginu z tonikiem pod ciepłym słońcem, czy do spróbowania pysznej filiżanki gorącej czekolady zimą. Wyobraź sobie bajkowy krajobraz z głębokim lasem i wysokimi ośnieżonymi górami, które sięgają jak okiem sięgnąć… a nasze projekty tworzą wyraźny kontrast. Magia tkwi w wszechstronności, dlatego OGO zostało stworzone, aby móc dostosować się, tak jak my, do każdego środowiska. Teraz w Twoich rękach leży wybór widoków i #ciesz się nimi.

OGO: in&out

Zespół projektantów OGO stworzył tę kolekcję specjalnie dla Ciebie. Abyś mógł cieszyć się niezapomnianymi chwilami z najbliższymi. OGO chce być częścią Twojego dnia, Twoich doświadczeń i stać się częścią Twoich najcenniejszych wspomnień.

Dlatego produkty OGO są wyjątkowe. Ponieważ zostały specjalnie zaprojektowane do tworzenia doświadczeń. Wiemy, że uwielbiasz podróżować, odkrywać i dobrze się bawić

że kochasz słońce latem i zimno zimą

że kochasz świeże powietrze, a także komfort swojego domu. Wiemy, że kochasz życie… i chcemy być jego częścią.

Każdy artykuł OGO ma oryginalny i minimalistyczny design, a co najważniejsze, został stworzony, aby był praktyczny i użyteczny. To produkty, które nie tylko nadadzą Twojej przestrzeni odrobinę nowoczesności, ale także dadzą pretekst do przeżycia niezapomnianych chwil. W OGO nie chcemy, abyś ograniczał się do dekoracji swojej przestrzeni. W OGO chcemy, abyś #cieszył się życiem, ponieważ OGO jest po to, abyś #żył.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek