OFIFRAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 55 elementów

OFIFRAN

Producent: Ofifran

Początki Ofifran w latach 80., w pobliżu Morza Śródziemnego, w Walencji, „Barrio del Cabanyal” to miejsce, w którym Juan Franco Ruiz rozpoczął swoją karierę w sektorze mebli biurowych. W 1990 roku założył Ofifran, w którym do dziś włączone jest drugie pokolenie. Jego wizja i pasja to filozofia, którą kierujemy się przez te lata. Witamy w Twoim miejscu pracy.

Rozwój i ciągłe doskonalenie naszych kolekcji skłoniło nas do zrozumienia i postrzegania mebli biurowych w szczególny sposób, przywiązując dużą wagę zarówno do ogólnej koncepcji, jak i różnorodności projektu oraz do każdego szczegółu w szczególności. Każda kolekcja ma swój wyjątkowy i niepowtarzalny design, który pomaga właścicielowi wyrazić swoją indywidualność i oryginalność.

WartościNaszym klientem jest nasza działalność i powód naszego istnienia. Dążymy do dostarczania innowacyjnych produktów i usług, które ekscytują naszych klientów i przekraczają ich oczekiwania dotyczące jakości, funkcji i trwałej wartości. Ale nie tylko to, w Ofifran mocno wierzymy w siłę i znaczenie ludzkich powiązań. Z tego powodu wszyscy chcemy być pozytywnie nastawieni, pełni pasji i przedsiębiorczy

wspierać potrzeby firm i osób w naszej sieci, osiągając nasz wspólny cel. Ta polityka handlowa pomaga nam budować długoterminowe relacje handlowe z klientami, zamieniając tylko klientów w partnerów.

WizjaNaszą wizją jest tworzenie, utrzymywanie i działanie w kulturze zaufania i pewności. Chcemy, aby nasi klienci, dostawcy i pracownicy łączyli wysiłki i współpracowali. Rozwijając to zaufanie, możemy zintensyfikować wkład wszystkich ludzi, z którymi pracujemy iz którymi mamy do czynienia. W ten sposób nie tylko poprawimy nasz biznes, ale także nasze życie.

LudzieJako firma rodzinna wierzymy we wzajemne zaufanie, uczciwość osobistą, poszanowanie godności jednostki i ducha współpracy. W Ofifran każdy odgrywa rolę w naszym sukcesie. Ściśle współpracujemy z naszymi pracownikami, klientami i dostawcami. Nasi ludzie, pasja w tym, co robią i ich poświęcenie, ciężka praca i pomysły przyczyniły się do naszego pomyślnego rozwoju na przestrzeni lat i ciągłej ewolucji w kierunku doskonałości, ulepszania każdego dnia.

MisjaWdrożenie tej doskonałości operacyjnej pozwala nam wypełniać zobowiązania w ramach naszą Politykę Jakości. Oferowanie pomysłów dotyczących ulepszeń i nowych produktów to szansa, którą wszyscy dzielimy, i odpowiedzialność, którą wszyscy musimy zaakceptować. Staramy się promować i wzmacniać ducha przedsiębiorczości, który pozwala nam osiągać nasze cele jakościowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek