OFFICINE SANDRINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


OFFICINE SANDRINI

Producent: Officine Sandrini

OFFICINE SANDRINI projektuje i produkuje ekskluzywne schody, które sugestywnie wtapiają się w otoczenie domu, stając się prawdziwymi meblami. Każde rozwiązanie odpowiada oryginalnemu i kreatywnemu projektowi, ale również wysoka jakość techniczna i stylistyczna oferowana przez Pracownie Sandrini przyczynia się do powstania unikalnych schodów, będących wyrazem największej doskonałości Made in Italy. Innowacyjność i tradycja łączą się w celu zaproponowania luksusowych rozwiązań, w których piękno i funkcjonalność współistnieją w harmonii. Nasza filozofia jest zadziwiająca i fascynująca prawdziwymi elementami projektu realizowanymi i tworzonymi ad hoc z doskonałym połączeniem z otoczeniem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek