OFFICINA NICOLAZZI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 78 elementów

OFFICINA NICOLAZZI

Producent: Officina Nicolazzi

Officina Nicolazzi została założona nad brzegiem jeziora Orta w 1960 roku. Właściciel Bruno Nicolazzi zaprojektował swoją pasję do sztuki, przekształcając swoje kolekcje w prawdziwe dzieła sztuki, które doskonale dopasowują się nie tylko do klasycznych budynków, ale z czasem mogą ożywić współczesne lokale zawsze zachowujące wysoką jakość Made in Italy. Wyróżnia nas ekologia działająca z ważnymi certyfikatami w każdym zakątku świata. Ręka sprawiła, że to dzieło naszych pracowników, którzy montują z harmonią i elegancją. Żyjąc w kontakcie z wodą i naturą, które dostarczają nam niezbędnych elementów do tworzenia kolorów naszych wykończeń. Wytrzymałość użytych materiałów takich jak minerały, drewno i kamień jest synonimem autentyczności, zachowując równowagę projektu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek