OF OUTDOORKITCHENS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

OF OUTDOORKITCHENS

Producent: OF outdoorkitchens

OF to nowa rzeczywistość, która prezentuje się w panoramie kuchni zewnętrznych i oferuje się włoskim i międzynarodowym klientom z koncepcją wykorzystania przestrzeni przeznaczonych do gotowania z całkowicie innowacyjnym i najnowocześniejszym grillem.

Urodzony z wydzielenia Officine Fanesi, firma z siedzibą w Marche, która od lat działa na rynku luksusowych kuchni i mebli, równoważąc wytrzymałość i trwałość stali użytej do wszystkich elementów konstrukcyjnych, z najbardziej innowacyjnymi materiałami wymaganymi dziś przez najlepszych projektantów w branży. świat, w tym materiały włoskiej tradycji odzyskane i poddane obróbce przez wykwalifikowanych rzemieślników, takie jak drewno i kamienie, z koncepcją, która zawsze kontroluje łańcuch produkcyjny w centrum. Do tego wszystkiego firma dodaje swoją umiejętność kształtowania kształtów i materiałów, tworząc prawdziwe, ponadczasowe „artefakty”, prawie unikalne dzieła, które „nieusuwalnie” naznaczają dom tych, którzy zwracają się do Officine Fanesi, oferując projektantowi i klientowi możliwość przeżycia wyjątkowego i ekscytującego doświadczenia każdego dnia w ścianach domu.

Całe doświadczenie, know-how i technologia Officine Fanesi zostały teraz oddane do dyspozycji firmy OF, która tworzy w ogrodzie, na tarasie czy w każdym razie na zewnątrz to samo pragnienie „piękna” połączone z trwałością i designem „awangardy”, wprowadzając nowość modułowej i łatwej w zarządzaniu kuchni w przestrzeniach i w obudowie, ponieważ do tej pory tylko wewnątrz domu było możliwe .

Styl życia każdego z nich nabiera w ten sposób nowego wymiaru i nowego znaczenia, idealnie łącząc codzienną kuchnię z kuchnią Outdoor, łącząc te same przywileje łatwości obsługi i modułowości.

produkty OF

OF daje nowy smak do domu życia, poszerzając swoje granice na otwartą przestrzeń, łącząc towarzyskość i osobowość, swobodę życia na świeżym powietrzu bez rezygnacji z żadnego z wygód, do których jesteśmy przyzwyczajeni, a wszystko to jest dostępne jako gwiazda jako gwiazda dla dużej publiczności, poszukującej innych doświadczeń i szerokiego zadowolenia z domu za uczciwą cenę.

Aby zrealizować ten cel, OF zdecydowało się podzielić, wychodząc naprzeciw zarówno osobom o ograniczonych budżetach, z ustalonym już stylem i propozycjami wydatków, widocznymi na stronie w sposób bezpośredni, natychmiastowy, zarówno dla najbardziej wymagających podniebień, gdzie nie mogą znaleźć kuchni. zgodnie ze swoimi upodobaniami, nawet w ramach oferty OF, mogą poprosić o interwencję projektantów firmy, otwierając bezpośredni kanał, aby przenieść wszystkie swoje potrzeby i preferencje tak, aby OF sformułowało unikalny i niepowtarzalny projekt, który dla kształtów, materiałów i smak w pełni oddaje osobowość właściciela domu.

OF w tym sensie zainwestowała w technologie produkcyjne i oprogramowanie, umożliwiając zakup 3Cad Evolution, prawdopodobnie najbardziej zaawansowanego z aktualnie dostępnych w obiegu programów konfiguratora kuchni, który w niedługim czasie pozwoli, m.in. za pomocą specjalnej platformy dostępnej na stronie, do samodzielnego projektowania. autonomicznie, ich obiektem pożądania.

OF udostępnia w ten sposób swoim klientom, na poziomie materiałów, zarówno tradycyjną stal nierdzewną 304, jak i bardziej wydajną stal 316 tzw. „stal morską”, maksymalną ekspresję odporność na czynniki zewnętrzne stal, praktycznie nie do zdobycia i stosowana we wszystkich sytuacjach, w których nie ma możliwości odpowiedniego pokrycia i ochrony kuchni, a dzięki doświadczeniu zaczerpniętemu z przyjemnego budowania statków, innego strategicznego sektora Officine Fanesi, prawdziwego włoskiego doskonałość w tej kwestii.

Ale OF nie tylko zadbało o konstrukcyjną część kuchni, ale z myślą o podniesieniu poziomu projektowania kuchni i innowacyjności, we współpracy z wewnętrznym biurem Badań i Rozwoju poszerzyło asortyment propozycji w poziomie, wstawiając, oprócz tradycyjnej stali wykończeniowej Scotch Brite, również innowacyjne stale w wykończeniu Delabrè, Vintage i Hand Made w zakresie frontów, które le blaty zostały wzbogacone o wykończenia z bardzo szerokiej gamy Dekton i Laminam, prawdziwych liderów opinii w dziedzinie kamionki i kamieni zewnętrznych.

Szeroki asortyment OF uzupełnia szeroki wybór grilli, prawdziwy obiekt kultowy, który reprezentuje serce kuchni, obszar, w którym podkreśla się ogromną moc kameleona firmy, która jest w stanie zapewnić różne projekty dla wszystkich rodzajów grilla. sprzedawane na całym świecie, nawet jeśli są dostarczane przez klienta końcowego.

Ale OF nie jest tylko produktem innowacyjnym: jak w każdej nowej rzeczywistości, która szanuje aspekt organizacyjny i usługowy, zadbano o każdy szczegół.

Pożyczanie od starsza siostra, Officine Fanesi, OF zdecydowała się stworzyć ogólnoświatową rozproszoną sieć składającą się z kompetentnych specjalistów i przeszkolonych przez pracowników firmy obecnych na całym terytorium, którzy mogą zaoferować produkt OF, pomóc klientowi końcowemu w instalacji, montażu i obsłudze kuchni logistyki, którzy pracują w stałej synergii z projektantami OF w celu zdefiniowania projektu, badania planimetrycznego i rozwiązania wszelkich problemów posprzedażowych

Projekt OF również patrzy w przyszłość i poprzez stałą i powszechną obecność na Internet, kanały społecznościowe i tworzenie akcji w mediach mają stać się prawdziwym punktem odniesienia dla tych we Włoszech, Europie i na świecie, którzy chcą doświadczyć nowego sposobu życia na świeżym powietrzu i gotować i dzielenia się najlepszymi chwilami, płynąc na fali odnowionego entuzjazmu dla „dobrego i zdrowego życia”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek