OBJETS ARCHITECTURAUX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

OBJETS ARCHITECTURAUX

Producent: Objets Architecturaux

Objets Architecturaux to marka współczesnych mebli, lekkich, obiektów stworzona przez dwie francuskie architektki Anne-Gaël Cabillic et Julien Jouglet.

Systemy O|A Formal komponują przestrzeń, bawią się światłem i powietrzem, spełniają oczekiwania miejsca i za chwilę. Konstrukcje są otwarte i wszechstronne, inspirowane zarówno architekturą klasyczną, jak i współczesną. Materiały są szlachetne i naturalne. Czas czyni je piękniejszymi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek