OBJECT CARPET

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów

OBJECT CARPET

Producent: Object Carpet

Dywany są naszą działalnością i pasją od ponad 40 lat. Chcemy coś ulepszać, to znaczy jakość bez kompromisów i funkcjonalność przeplataną ze specjalnym designem. Dlatego nie tylko podążamy za trendami, ale je wyznaczamy. Dywany OBJECT CARPET to trwałość i solidność, a do produkcji naszych dywanów używamy tylko najlepszych surowców. Stawiamy na to, że nasze produkty powstają w Niemczech i jesteśmy pewni, że liczy się jakość. Bez kompromisów. Wyprodukowane przez OBJECT CARPET. Made in Germany.

Wyraźne wyczucie piękna w architekturze, zestawienia kolorystyczne i nowe technologie są dla nas motywacją i zachęcają do pójścia o krok dalej i urzeczywistnienia wizji. Nawet jeśli chodzi o nasze nowe kolekcje WEB FLEX i FREESTILE, czy nową luksusową markę MANUFAKTUR. Kreatywność z dawką krwi, potu i łez, radość z koloru, wizja przyszłości i ponad 40-letnie doświadczenie, to wszystko jest zawarte w naszych kolekcjach - w żywych inscenizacjach w przestrzeniach, w których dywany zwykle nie są przeznaczone do zabawy rola.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek