NUOVA DEFIM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

NUOVA DEFIM

Producent: Nuova Defim

Nuova Defim specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości siatek zgrzewanych elektrycznie, ogrodzeń i bram do użytku profesjonalnego, przemysłowego i prywatnego. Od ponad 50 lat marki firmy gwarantują jakość, niezawodność, innowacyjność oraz obsługę na najwyższym poziomie, opartą na ciągłym poszukiwaniu nowych procesów i najnowocześniejszych technologii. Nuova Defim zapewnia dopasowane rozwiązania i sprawną obsługę klienta, zaprojektowane tak, aby spełnić wszystkie możliwe potrzeby w zakresie mobilnych systemów ogrodzeniowych do zastosowań prywatnych i przemysłowych oraz wszelkiego rodzaju siatek zgrzewanych elektrycznie o różnych rozmiarach i średnicach drutu do wszystkich możliwych zastosowań.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek