NUNC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

NUNC

Producent: Nunc

Nunc jest teraz.

Nunc to meble produkowane w Chorwacji, w regionie Slawonii, w mieście Đakovo. Produkty są projektowane przez autorów pochodzących z całego regionu, którzy urzeczywistnili swoje pomysły projektowe, wykorzystując bezcenny surowiec naturalny ze Slawonii – trwałe, wysokiej jakości, ponadczasowe i piękne drewno.

Tradycja i kultura życia codziennego oraz tradycja wzornictwo przedmiotów użytkowych jest reinterpretowane we współczesnym języku, w połączeniu z nowoczesną technologią, co skutkuje ponadczasową estetyką prostoty obecną w każdym „teraz”.

Nunc jest dalej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek